محمد شریفی مقدم در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
حل مشکل آب های سطحی بلوار بهارستان خرم آباد در دستور کار قرار گرفت

شهردار خرم آباد در گفت‌وگو با شاپورخواست، از عقد قرارداد با پیمانکار جهت حل مشکل آب های سطحی بلوار بهارستان مرکز استان خبر داد.

شهردار خرم آباد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست، تصریح کرد: حل مشکل آب های سطحی بلوار بهارستان خرم آباد در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

محمد شریفی مقدم، ادامه داد: به دنبال بارش های روز و شب گذشته، خوشبختانه با اقدامات تامینی صورت گرفته، با مشکل جدی در شهر خرم آباد مواجه نبودیم اما آبگرفتگی برخی معابر مشکلاتی را به وجود آورده بود که با اقدام به هنگام عوامل خدمات شهری، این مشکلات برطرف شد.

وی، تاکید کرد: زیرساخت های شهری خرم آباد دارای اشکالاتی است که در فصول مختلف، چالش هایی به همراه دارد. در فصل بارندگی نیز آبگرفتگی معابر به چالشی برای شهر تبدیل شده که در صددیم با اقدامات فنی، این مشکل را ه حداقل ممکن برسانیم.

شهردار خرم آباد، افزود: برای حل مشکل آب های سطحی بلوار بهارستان، در حال حاضر با پیمانکار به توافق رسیده ایم و موضوع در مرحله عقد قرارداد است تا این مهم مرتفع شود.

مشکل آب های سطحی بلوار بهارستان حل می شود

وی، اظهار داشت: گلایه شهروندان بجا است و شهرداری خود را خادم مردم می داند، لذا طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، آب های سطحی بلوار بهارستان از جنب پوشاک به محدوده دیگری هدایت خواهد شد تا در بارش های بعدی، شاهد تجمیع آب های سطحی در معابر اصلی و فرعی نباشیم.

عوامل شهرداری خرم آباد تا روز پنجشنبه در وضعیت آماده باش هستند

شهردار خرم آباد، گفت: پیرو اعلام ازمان هواشناسی، تمامی پرسنل شهرداری در آماده باش کامل هستند و تا روز پنجشنبه ۹ مهر ماه ۹۸، در این شرایط انجام وظیفه خواهند کرد تا به دنبال بارش ها، مشکلی در حوزه شهری نداشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. بابک

    سه ساله شروع شده جناب شهرداررر
    متاسفانه کسی نیست مطالبه کنه