مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۰:۱۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
لرستان، استان معین در جابجایی زائران اربعین حسینی است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، گفت: 10 دستگاه اتوبوس از مجموعه ناوگان حمل و نقل لرستان جهت جابجایی زائران اربعین به مرز مهران اعزام شده است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، گفت: لرستان، استان معین در جابجایی زائران اربعین حسینی است.

عباس شرفی بیان کرد: در ادامه طرح جابجایی زائران عتبات عالیات در روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه، تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس از شهرستان‌های خرم آباد، دلفان و رومشکان به مرز مهران اعزام شد.

وی با اشاره به نقش لرستان به عنوان استان معین در طرح جابجایی زائرین اربعین حسینی افزود: برنامه‌ریزی لازم برای جابجایی به‌موقع زائران در ایام اربعین حسینی انجام شده است و همه تلاش خود را برای اجرای هر چه بهتر طرح مذکور بکار خواهیم گرفت.

بخشی از ظرفیت حمل و نقل زمینی لرستان به جابجایی زائران اربعین اختصاص یافته است

شرفی، ادامه داد: علیرغم اینکه پیاده روی اربعین حسینی ۱۷ مهر ماه ۹۸ آغاز می شود اما، ظرفیت ناوگان حمل و نقل زمینی لرستان از هم‌اکنون در خدمت‌ زائران اربعین حسینی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، گفت: به دلیل حجم بالای سفرها و اعلام نیاز استان ایلام، از ایام تعطیلات عاشورا و تاسوعای حسینی به بعد به‌طور مستمر در حال اعزام ناوگان کمکی به مرز مهران جهت انتقال زائرین به سراسر کشور هستیم که در آخرین مرحله ۱۰ دستگاه اتوبوس عازم استان ایلام و مرز مهران شد.

پاسخی بگذارید