به منظور پیشگیری از شیوع کرونا؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۶:۵۳ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
برنامه‌های ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد لغو شد

در پی شیوع کرونا و به دستور محمد شریفی‌مقدم، تمامی برنامه‌های ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد شریفی مقدم، گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی برنامه های ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد لغو شد.

وی، تصریح کرد: ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد «خدمات سفر»، برنامه ویژه‌ای جهت استقبال از مهمانان نوروزی پیش بینی کرده بود که با شیوع بیماری کرونا، تصمیم به لغو آنها گرفته شد.

شهردار خرم آباد، ادامه داد: در اجرای سیاست‌های استانداری لرستان، ستاد استانی مبارزه با کرونا و لزوم حفاظت از سلامت شهروندان، هیچکدام از برنامه های نوروزی شهرداری از جمله ایجاد مراکز اسکان، بهارمالگه ها و برنامه‌های موسیقی و نمایش و … در نوروز ۹۹ برگزار نخواهند شد.

شریفی‌مقدم تاکید کرد: البته این به معنای لغو برنامه های مربوط به زیباسازی و خانه تکانی شهر نیست چرا که ما موظفیم با ایجاد فضای شور و نشاط و آرامش، از نگرانی ها و آلام روحی شهروندان بکاهیم.

او، افزود: پروژه رنگ آمیزی بلوارها و میادین و زیرگذرها همگام با گندزدایی آنها که در روزهای اخیر توسط نیروهای شهرداری آغاز شده است اقدامی در راستای ایجاد جو نشاط و تزریق روحیه مثبت و ایجاد نوعی گشایش و آرامش روانی است که ادامه خواهد داشت.

بخشی از هزینه‌های ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد صرف مقابله با کرونا می‌شود

محمد شریفی مقدم، ادامه داد: بخشی از هزینه های ستاد نوروزی شهرداری را صرف مبارزه با بیماری کرونا خواهیم کرد تا این ویروس منحوس از سرزمین ما خارج شود.

وی در تشریح اقدامات شهرداری خرم آباد به منظور مقابله با کرونا نیز، تصریح کرد: همکاران من در دو هفته گذشته با استفاده از مواد ضدعفونی کننده موثر که اثر ضدویروسی آن تا مدتی باقی می ماند اقدام به گندزدایی مستمر فضاهای عمومی شهر خرم آباد کرده اند که این روند تا ریشه‌کنی کامل این ویروس ادامه خواهد داشت.

گفتنی است با اعلام سخنگوی ستاد مقابله با کرونا کشور، تا لحظه مخابره این خبر، تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان ۱۴۴ نفر است.

پاسخی بگذارید