عباس شرفی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۴:۵۱ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
ایمن سازی منطقه رازان در دستور کار راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان قرار گرفت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: عملیات ایمن‌سازی منطقه رازان به زودی اجرا می‌شود.

عباس شرفی به خبرنگار شاپورخواست، گفت: ایمن سازی منطقه رازان، در دستور کار راهداری لرستان قرار دارد و طی روزهای آینده انجام می‌شود.

وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه منطقه رازان یکی از نقاط حادثه‌خیز است، لذا این عملیات در راستای ایمن سازی مسیر صورت خواهد گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، ادامه داد: با انجام این پروژه، در دسترسی مردم منطقه نیز تسهیل می‌شود چراکه در حال حاضر، دسترسی مردم با مشکلات عدیده‌ای روبرو است.

شرفی، تاکید کرد: این پروژه به صورت باکس بتنی است و رقمی معادل ۴۴ میلیارد ریال جهت اجرای آن تامین اعتبار شده که با مساعد شدن شرایط جوی، اجرایی و به اتمام خواهد رسید.

پروژه زیرگذر رازان در جاده ترانزیتی خرم آباد – بروجرد انجام می شود

وی، افزود: با توجه به اینکه در گذشته، باند دوم محدوده زیرگذر رازان ساخته شده و چند باکس احداث و نهایتاً رها شده بود، که همین امر، دسترسی مردم را با مشکل مواجه می کرد، لذا باید باند شکافته شود تا حدود ۵۰۰ متر کار اجرایی در یک مسیر ترانزیتی «خرم آباد-بروجرد» عملیاتی شود.

اجرای پروژه ایمن سازی منطقه رازان تابع محدودیت‌هایی است، اما انجام می‌دهیم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، گفت: اگرچه ایجاد محدودیت ترافیکی در جاده خرم آباد – بروجرد مشکلات خاص خود را دارد اما، راهداری و حمل و نقل جاده ای، خود را به تسهیل شرایط عموم مردم ملزم می‌داند، لذا، اجرای این پروژه ریسک فراوانی داشته و دارد که ما ورود کرده و انشاالله تا پایان ادامه خواهیم داد.

پاسخی بگذارید