مدیرکل دامپزشکی لرستان:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۰:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
شرکت پخش داروهای دامی در لرستان تاسیس می شود

مدیرکل دامپزشکی لرستان، گفت: با تاسیس یک شرکت بازرگانی واردات و پخش داروهای دامی در لرستان موافقت شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، زینب محمدخانی، گفت: بر اساس تصمیمات صورت گرفته، با تاسیس یک شرکت بازرگانی واردات و پخش داروهای دامی در لرستان موافقت شد.
مدیرکل دامپزشکی لرستان، ادامه داد: در سال های گذشته، هویت دام در ایران مشخص نبود و نقل و انتقال آنها با پلاک کوبی انجام می شد که اکنون با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی، هویت دار کردن دام ها صورت گرفته، لذا ثبت یک شرکت بازرگانی واردات و پخش داروهای دامی در لرستان نیز می تواند در پیشبرد اهداف این مجموعه موثر باشد که انشاالله به زودی تاسیس خواهد شد.

وی، تصریح کرد: به زودی غرامت تلفات دامی طبق شناسنامه دام پرداخت خواهد شد که اتفاق خوبی در حوزه پرورش دام و دامپزشکی است.

او، افزود: دامداران باید در این راستا تعداد دام های خود اعلام و با همکاران جهاد کشاورزی جهت هویت دار شدن آنها اقدام کنند چراکه تا پایان سال ۹۸ این طرح در لرستان نیز اجرایی می شود.

به زودی تولید داروهای دامی در لرستان انجام می شود

محمدخانی، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته، با صدور یک پروانه شرکت پخش منطقه ای داروی دامی در لرستان موافقت شده و در سال جاری نیز با ۲ شرکت دانش بنیان جهت تولید داروهای دامی در لرستان موافقت شده است.

پاسخی بگذارید