رئیس کل دادگستری لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۴:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
۲ عامل حمله تروریستی سال گذشته در خرم آباد بازداشت شدند

رئیس کل دادگستری لرستان،گفت: عاملان حادثه تیراندازی در خرم آباد که به شهادت یک افسر پلیس و یک سرباز وظیفه ناجا منجر شد، از نیروهای اخراجی دستگاه های نظامی بوده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: عاملان حمله تروریستی که به حادثه تیراندازی در پمپ بنزین خرم‌آباد در بهمن ماه ۹۷ شناخته می شود، دستگیر شده‌اند و در بازداشت موقت هستند.

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: ۲ عامل آن حمله تروریستی که منجر به شهادت یک افسر پلیس و یک سرباز وظیفه ناجا شد، از نیروهای اخراجی دستگاه های نظامی بوده‌اند.

وی، ادامه داد: با تلاش نیروهای امنیتی و سرنخ‌ های بدست آمده، اسلحه ای که از آن شلیک شده بود مورد بررسی قرار گرفت که در این راستا افراد مرتبط هم شناسایی شده اند.

رزم، افزود: عاملان اصلی این حادثه که ۲ نفر هستند، با پنهان کردن اسلحه خود و پوشیدن جلیقه ضد گلوله همچنین تهیه موتورسیکلت اقدام به تیراندازی به پمپ بنزین واقع در منطقه دره گرم خرم آباد کرده بودند که تانکر خالی از سوخت منفجر شد.

به گفته رئیس کل دادگستری لرستان، عاملان این حادثه انگیزه خاصی نداشته و تنها برای ایجاد رعب و وحشت اقدام کرده اند.

محمد رزم، تاکید کرد: کیفرخواست ارتکاب به ۲ فقره قتل عمد،تخریب و تحریک و نیز ورود خسارت به شاکی خصوصی برای این ۲ عامل صادر شده است چراکه عملیات آنان منجر به ناامنی شده بود.

جرم عاملان حمله تروریستی در خرم آباد، محاربه است

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: جرم ۲ عامل حادثه تروریستی خرم آباد، محاربه است و انشاالله به اشد مجازات خواهند رسید.

بیشتر بخوانید:
انفجار تانکر سوخت رسان در خرم‌آباد/ یک سرباز وظیفه شهید شد
جزئیات تازه از حادثه تیراندازی بامداد امروز در خرم‌آباد

پاسخی بگذارید