درخواست از آیت الله رئیسی؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۳:۱۴ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
قوه قضائیه صدای شکات «بیژن قاسم زاده» را بشنود

امین ساکی فعال رسانه ای کشور در نامه ای، از آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه خواست تا دستور بررسی شکایات وارده علیه قاضی بازداشت شده «بیژن قاسم زاده» را صادر کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، امین ساکی از فعالان رسانه ای کشور، در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، از آیت الله رئیسی خواست تا صدای شکات «بیژن قاسم زاده» شنیده شود.

در این درخواست آمده است:

بسمه تعالی

حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی

ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم؛

احتراماً ضمن تسلیت ایام محرم و صفر و فرارسیدن اربعین حسینی به جنابعالی که از شجره طیبه سادات هستید، مستدعی است دستور فرمائید تا اینجانب و سایر شکات احتمالی، به پرونده قاضی معزول «بیژن قاسم زاده» ورود کرده، شاید در روند رسیدگی به جرائم نامبرده اثربخش بوده و نقاط تاریک ارتباطات نامبرده با عوامل فساد در بدنه سیستم بانکی نیز برای قاضی پرونده روشن گردد.

اگر چه مقابله با فساد و فاسد هزینه داشته و دارد اما، بی تردید اهل رسانه با علم به رسالت ذاتی و حرفه ای خود پای در رکاب خدمت نهاده اند و تا پای جان از عزم خویش عقب نشینی نکرده و نخواهند کرد.

قوه قضائیه، باید به اقدام خود در مبارزه با فساد و مجازات مفسدین در هر جایگاه و مسوولیتی افتخار کند چراکه بازتاب اینگونه اقدامات نه تنها موجب تسکین آلام مردم شده، بلکه عموم ملت شریف ایران اسلامی را دلگرم نموده است.

برخورد با مفسدین، خصوصاً در درون دستگاه قضا، نه تنها مایه سرافکندگی نیست، بلکه مایه سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، لذا جوسازی های به وجود آمده مبنی بر اینکه این اقدامات موجب تضعیف نظام می شود، سخن آنانی است که یا در مفسده‌ها مشارکت داشته اند  یا آب به آسیاب مفسدین ریخته و می ریزند.

علی ایحال، رد پای برخی مدیران سیستم بانکی کشور از جمله یکی از مدیران سابق بانک مرکزی، یکی از مشاورین پیشین وزیر سابق اقتصاد و رئیس هیات مدیره یک بانک که به تازگی از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده نیز در پیچ و خم پرونده های تخلفاتی بیژن قاسم زاده به چشم می خورد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

عکس معروف بیژن قاسم زاده، او را در حال بررسی پرونده امین ساکی و «م.پ» نشان می دهد

این در حالی است که عکس معروف منتشره از بیژن قاسم زاده، او را در حال بررسی نمایشی و ظاهری پرونده اینجانب به طرفیت شکات (م.پ)، (ن.پ) و یک بانک خصوصی که به تازگی به سهامی عام تغییر یافته را نشان می دهد. اگرچه در نهایت حکم برائت اینجانب از اتهامات نشر اکاذیب، افترا و توهین، به تایید دیوان محترم عالی کشور رسیده اما، حکم فیلتر غیرقانونی سایت خبری «صدر اخبار» به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی بنده، خسارات مالی و معنوی جبران ناپذیری بر پیکره فعالیت حرفه ای من و همکاران وارد کرد که بیژن قاسم زاده باید پاسخگوی اقدامات فراقانونی خود در این خصوص بوده و خسارات وارده را جبران کند.

بیژن قاسم زاده با افشاکنندگان حقوق های نجومی، مغرضانه برخورد کرد

آنان که در پرونده «حقوق های نجومی»، چنگ اندازی به بیت المال را حقوق نامتعارف خواندند تا از چنگال عدالت فرار کرده باشند، در همکاری با «بیژن قاسم زاده»، رسانه های مردمی و دلسوز نظام را به تعطیلی کشاندند تا روند رسیدگی ها را به آنجا که می خواهند هدایت کنند، غافل از آنکه، خداوند متعال بر اعمل همه ما ناظر است و چوب مجازاتش بی صدا !.

همدستان قاضی معزول، تحت تعقیب قرار گیرند

علی ایحال، از حضرتعالی که ملبس به لباس روحانیت، مزین به شجره سادات و محیط بر قوه قضا هستید استدعا دارم دستور فرمایید جهت همدستان و همفکران و همراهان بیژن قاسم زاده نیز پرونده قضایی تشکیل شده و مدارک، مستندات و سرنخ های موجود را مورد بررسی قرار دهند تا ناپاکی ها، از بدنه مطهر جمهوری اسلامی ایران زدوده شود.

بی تردید ایجاد چنین فضایی، نه تنها موجب تضعیف نظام نخواهد شد، بلکه به تقویت این درخت تنومند ۴۰ ساله خواهد انجامید و احدی، جرات سوءاستفاده از عنوان، جایگاه و مسوولیت را نخواهد یافت و امیدواری مردم صدچندان خواهد شد.

والسلام علی من اتبع الهدی

امین ساکی / خبرنگار و فعال رسانه‌ای

شکایت از بیژن قاسم زاده

پاسخی بگذارید