در گفت‌وگو با شاپورخواست مطرح شد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۶:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان در خرم آباد برگزار می شود

معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از حضور بیش از 300 ناشر کشوری و 20 ناشر استانی در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، ناصر دولتشاه، گفت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از ۲۰ تا ۲۵ مهرماه ۹۸ در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با مشارکت ۳۰۰ ناشر کشوری و ۲۰ ناشر استانی در محل نمایشگاه‌های دائمی خرم آباد برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، افزود: در این نمایشگاه که مصادف با اربعین حسینی است، آئین‌های عاشورایی و مذهبی ویژه‌ای خواهیم داشت و علاوه بر آن، برنامه‌های جنبی متعددی از قبیل نقد کتاب، رونمایی از کتاب، ایستگاه نقاشی، کارگاه‌های اموزشی نشست‌های فرهنگی و هنری نیز برگزار خواهیم کرد.

دولتشاه، ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مثبت سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان، برگزاری آن در ماه مهر و زمان بازگشایی مدارس و مراکز دانشگاهی است؛ لذا فرصت مغتنمی برای دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و مدرسان دانشگاهی است تا از این ظرفیت استفاده کنند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ۲۰ مهر ماه افتتاح می شود

به گفته وی، این نمایشگاه با حضور یک میهمان وزارتی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان و عموم مردم در ۲۰ مهر ماه ۹۸ افتتاح خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان، غرفه‌هایی جهت برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی لرستان در نظر گرفته شده که این دستگاه‌ها نیز در برپایی هرچه باشکوه‌تر نمایشگاه، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را همراهی خواهند کرد.

دولتشاه گفت: در سیزدهمین نمایشگاه کتاب لرستان، ۹۰۰ میلیون ریال یارانه خرید کتاب در نظر گرفته شده که انشاالله بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در میان اهالی کتاب و کتابخوانی توزیع خواهد شد.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان، از ۲۰ تا ۲۵ مهرماه ۹۸، در محل نمایشگاه‌های دائمی خرم‌آباد واقع در بام لرستان برگزار می‌شود.

نمایشگاه کتاب لرستان

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. آرمین مرادی

    دستشون درد نکنه. به موقع بود. ممنون