رئیس کل دادگستری لرستان:
گروه: اقتصادی
تاریخ: 18:33 :: 1398/06/06
برای مدیران اخلالگر در فعالیت واحدهای تولیدی لرستان پرونده قضایی تشکیل می شود

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: اگر چه معتقدیم مدیران باید در تصمیم‌گیری‌ها شجاعت داشته باشند اما، برای مدیرانی هم که در فعالیت واحدهای تولیدی اخلال ایجاد کنند پرونده قضایی تشکیل خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، جعفر بدری رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: برای مدیران اخلالگر در فعالیت واحدهای تولیدی لرستان پرونده قضایی تشکیل می شود.

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: اگر چه معتقدیم مدیران باید در تصمیم‌گیری‌ها شجاعت داشته باشند اما، برای مدیرانی هم که در فعالیت واحدهای تولیدی اخلال ایجاد کنند پرونده قضایی تشکیل خواهیم داد.

وی، ادامه داد: برخی مدیران از شرکت در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی لرستان خودداری می کنند که لازم است تا دادستان خرم آباد، لیست مدیران غائب را تهیه و دلایل عدم حضور آنان را به صورت کتبی اخذ کند.

رئیس کل دادگستری لرستان، تاکید کرد: نگاه ما این است تا مدیران با شجاعت عمل کنند و برای رفع موانع واحدهای تولیدی کمک کنند و از طرق قانونی به گونه ای عمل کنند تا پای کسی به دلیل مسائل اینچنینی به دادگاه و محکمه نرسد.

مدیران، مشکلات واحدهای تولیدی لرستان را برطرف کنند

بدری، افزود: در شرایط کنونی رونق تولید و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی بر هر مساله دیگری اولویت دارد و مدیران لرستان باید در این جلسات حضور داشته و به مشکل تولیدکنندگان گوش کنند.

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: به هر حال، چنانچه فردی در این مسیر کارشکنی کند برای وی به عنوان اخلال در فعالیت واحدهای تولیدی تشکیل پرونده خواهد شد و تحت تعقیب قرار خواهد گرفت چراکه عزم قوه قضائیه، بر مبارزه با اخلالگران است.

پاسخی بگذارید