پرسش شاپورخواست از مردم؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۵:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
واکنش شما به شنیدن خبر بازداشت شهردار خرم آباد چه بود ؟

مخاطبین محترم شاپورخواست، لطفاً نظر خود در رابطه با شنیدن خبر بازداشت شهردار خرم آباد را در بخش نظرات «انتهای پرسشنامه» با ما در میان بگذارید.

پایگاه خبری شاپورخواست در یک نظرسنجی مردمی، واکنش شما به شنیدن خبر بازداشت شهردار خرم آباد را مورد پرسش قرار داده تا در پایان نتیجه گیری کنیم که آیا این سطح از دستگیری ها را مثبت یا منفی ارزیابی می کنید.

لذا از همه شما مخاطبین گرامی خواهشمند است نظرات خود را با رعایت شان افراد و اشخاص، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و یا در رابطه با موضوع مطروحه، به صورت دو یا چند نفره به بحث و گفتگو بپردازید.

پایگاه خبری شاپورخواست جهت تسهیل در جمع آوری نظرات شما مخاطبان گرامی، درج ایمیل و شناسه ورود را حذف نموده تا شما کابر عزیز، صرفا با درج نام و نام خانوادگی ( اصلی و مستعار) نظرات خود را ارسال فرمایید.

گفتنی است کلیه نظرات ارسالی شما با نام اصلی و مستعار نزد این رسانه محفوظ بوده و در صورت رعایت شان حقیقی و حقوقی افراد، منتشر خواهد شد.

برای ثبت نظر خود در واکنش به بازداشت شهردار خرم آباد، به روش زیر عمل کنید

برای ثبت نظر و دیدگاه، ابتدا صرفاً نام اصلی یا مستعار خود را وارد کرده و دو گزینه ذیل آن را خالی بگذارید، سپس نظر را در بخش دیدگاه شما نوشته، مقدار عددی که منتج به جمع کل می شود را وارد، و دکمه ارسال را بفشارید. در این صورت، نظر شما ثبت، ارسال و در صورت رعایت قوانین جاریه کشور به ویژه قوانین مطبوعاتی و رسانه ای، منتشر خواهد شد.

پس بگویید، واکنش شما به شنیدن خبر بازداشت وحید رشیدی شهردار خرم آباد توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان چه بود و چیست ؟.

با سپاس

تحریریه شاپورخواست

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (12)

 1. دلشاد

  از سربازان گمنام امام زمان (عج) تشکر و قدردانی را داریم.
  تخلفات مالی و اداری شهردار خرم آباد و دارودسته اش بر همگان آشکار بود و اگر این اتفاق نمی افتاد قطعا باعث یاس و دلسردی و ناامیدی دلسوزان از نظام می شد.
  جای تعجب دارد برخی به سبب فامیلی یا هم طایفه بودن با آقای رشیدی سعی در انکار موضوع و سیاسی جلوه دادن آن دارند.
  به خدای احد و واحد اگر شما یک ماه در شهرداری خرم آباد کار میکردید متوجه فساد و ناکارآمدی مدیران این مجموعه می شدید. به غیر از فساد مالی و اخلاقی رفتارهای دور از شان و از
  روی عقده و … مجموعه شهرداری را فشل و ناکارآمد کرده که درست کردن آن زمان زیادی می برد.
  در هرصورت این اتفاقات درس های بزرگی به همراه دارد که امیدواریم عاقلان از آن پند گیرند.

 2. morshedi

  khab az saram parid .

  • بنده خدا

   به نطر بنده آقای رشیدی دزد نیست واز نیروهای خدمت گذار هستن

 3. صادقی

  می دانستم که در شهرداری خبرهایی هست و خوشحالم که با این افراد برخورد شد. امیدوارم تا آخر ادامه داشته باشه نه وسط راه با چند تا تلفن پرونده مختومه بشه.

 4. رضا مومنی

  شورای شهر خرم اباد هم باید پاسخگو باشه. چرا اونا بازداشت نمیشن ؟؟؟؟؟؟؟

 5. آزاد

  آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

 6. ایمان

  دست همه سربازان گمنام امام زمان درد نکنه. خدا خیرشون بده

 7. رصا

  حیف شد این منصوب شد شهر یهویی انکار سکته زد مدیر نالایق و نا کارامد تمام پروژه های در حال کار مثل ورودی ابشار و…..رها کرد

 8. رضا

  شهر توسط شهردار عیدی به کارگاه سازندگی تبدیل شده بود بی عرضه همه را رها کرد افسوس درود بر مردان خدایی که شرش کم کردند و گرنه ول کن نبود گوش شورا در مشتش بود

 9. روزبهانی

  اینها آبروی لرستان رو بردن. من شیراز زندگی میکنم باور کنید پیش در و همسایه و اداره آبرو واسه لرها نداشتن. خدا به بچه های اطلاعات خیر بده. آمین

 10. بنده خدا

  به نطر بنده آقای رشیدی دزد نیست واز نیروهای خدمت گذار هستن

 11. شهروند

  به نام خدا دستگیری شهردار نشانه هوش وذکاوت گمنامان امنیتی بود چرا که این عزیزان تمام وقت پیگیر مطالبات مردم هستند مردمی اصیل ونجیب که اگر در سختی وتنگنای مالی هستند انتظار سلامت وپاکدستی را از مسئولین دارند من بنوبه خود مانند سایر مردم خوشحال هستم ومیبینم خون عزیزانمان پایمال نشده