سید محمد قاسمی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۰:۰۸ :: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
مخابرات منطقه لرستان طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش را آغاز کرد

مدیر مخابرات منطقه لرستان در گفت‌وگو با شاپورخواست، از آغاز طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع مسکونی 1200 واحدی لشکر 84 خرم آباد، با استفاده از آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی مخابراتی «FTTH» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سید محمد قاسمی، گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مخابرات منطقه لرستان، طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش در خرم آباد را بر عهده گرفته است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان، افزود: خوشبختانه با اجرای طرح شبکه و سوئیچ مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش، ساکنین واحدهای این مجتمع مشکلی در دریافت خدمات مخابراتی نخواهند داشت.

وی، تصریح کرد: بهره مندی از خدمات تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت خانگی، یکی از مزایای اجرای این طرح است که امیدواریم مورد توجه ساکنین این مجتمع قرار گیرد.

ارائه اینترنت اشیا، از جمله مزایای تکنولوژی نوین FTTH است

قاسمی، ادامه داد: یکی از مزایای مهم اجرای این طرح، پشتیبانی از اینترنت اشیا جهت استفاده ساکنین مجتمع ۱۲۰۰ واحدی لشکر ۸۴ خرم آباد است که با اجرای آن، بسیاری از وسایل و اشیا، با اتصال به شبکه اینترنت و بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت، قابل کنترل و مدیریت خواهند بود.

ساکنین مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش، سرویس تانوما دریافت می‌کنند

مدیر مخابرات منطقه لرستان، تاکید کرد: واگذاری سرویس تانوما با تکنولوژی Fiber to the home (FTTH) نیز از جمله خدماتی است که توسط مخابرات منطقه لرستان به ساکنان این مجتمع مسکونی ارئه خواهد شد.

سید محمد قاسمی، افزود: «FTTH» یک سیگنال ارتباطی روی فیبرنوری است که از سمت سوییچ‌های مخابرات به منازل تحویل داده می شود و جایگزین زیرساخت هایی مانند سیم تلفن است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان، گفت: فیبر به خانه، روشی است که به سرعت در حال رشد بوده و سرعت و پهنای باندی حدود ۲۵۰ برابر شرایط عادی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد که مشترکین براحتی می توانند از مزایای آن در استفاده از اینترنت، تلویزیون، سیستم‌های امنیتی و سایر خدمات صوتی و تصویری بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

امین ساکی

پاسخی بگذارید