در نهمین روز از دهه فجر انقلاب؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲:۲۳ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
نمایشگاه مشاغل، در هنرستان دخترانه آفرینش خرم‌آباد برگزار شد

در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، نمایشگاه توانمندی‌های دانش آموزان هنرستان دخترانه کار و دانش آفرینش خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش شاپورخواست، هم‌زمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور حسن‌رضا چگنی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، معاونین این اداره و جمعی از مدیران و دانش‌آموزان هنرستان دخترانه کار و دانش آفرینش، نمایشگاه مشاغل و توانمندی‌های دانش آموزان این مجموعه آموزشی برگزار شد.

در این مراسم، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، ضمن تبریک دهه فجر، جمهوری اسلامی ایران را از برکات الهی دانست و تصریح کرد: پرچم حکومت اسلامی با دستان بنیانگذار کبیر انقلاب برافراشته شد تا به نایب برحقش حضرت امام خامنه‌ای سپرده شود.

حسن‌رضا چگنی، افزود: خوشبختانه در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد افتتاح نمایشگاه مشاغل و توانمندی‌های دانش آموزان هنرستان دخترانه آفرینش هستیم و این به معنی حضور چشم‌گیر دختران امروز و زنان آینده جامعه در تعاملات اجتماعی است، لذا جا دارد از تلاش‌های سرکار خانم کمالوند مدیریت هنرستان، همکاران ایشان و دانش آموزان گرامی، در برگزاری این نمایشگاه تقدیر و تشکر کنم.

در ادامه، شیما کمالوند مدیر هنرستان دخترانه کار و دانش آفرینش خرم‌آباد نیز در سخنانی، گفت: دهه فجر، دهه تحقق کرامات انسانی و اسلامی بوده و هست.

وی، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه مشاغل و توانمندی‌های دختران دانش آموز هنرستان کار و دانش آفرینش، ایده‌ای برای مشارکت بانوان در عرصه‌های اجتماعی گوناگون است.

تقویت خودباوری، از اهداف برگزاری نمایشگاه است

کمالوند، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه، تقویت روحیه خودباوری در میان دانش آموزان در حال تحصیل این آموزشگاه است که امیدوارم در آینده نیز اینگونه برنامه ها ادامه داشته باشد.

هدف اصلی نمایشگاه، آشنایی دانش آموزان با رشته‌های مرتبط و ورود به بازار کار است

وی در ادامه، اضافه کرد: هدف اصلی برگزاری نمایشگاه مشاغل و توانمندی‌های دانش آموزان هنرستان دخترانه کار و دانش آفرینش خرم‌آباد، آشنایی آنان با حِرَف و مشاغل گوناگون، ایجاد علاقه در انتخاب رشته‌های کار و دانش و هدف‌گذاری برای ورود به بازار کار است.

مدیر هنرستان دخترانه کار و دانش آفرینش خرم‌آباد، تاکید کرد: جا دارد از تلاش خانم‌ها نوری و سبزواری به عنوان بازوان توانمند و موتور محرکه آموزشگاه تقدیر و تشکر کنم، چراکه اگر همت و تلاش این همکاران و عزم راسخ دانش آموزان نبود، شاید امروز شاهد افتتاح این نمایشگاه نبودیم.

هنرستان دخترانه آفرینش خرم‌آباد، پیشرو در تعلیم و تربیت دانش آموزان

شیما کمالوند، گفت: مادامی که دانش آموزان در بستر مطلوبی تحصیل کنند، بی تردید آینده‌ساز خواهند بود و مجموعه مدیریتی هنرستان آفرینش بر آن است تا با بهره‌گیری از ایده‌های خلاقانه، بستر مناسب جهت تعلیم و تربیت و اوقات فراغت دانش آموزان را فراهم آورد.

انتهای پیام/

امین ساکی

پاسخی بگذارید