شاپورخواست گزارش می‌دهد؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
حضور رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران، سرخط خبرهای رسانه‌های خارجی

بیشتر رسانه‌های مطرح خارجی، برگزاری نماز جمعه این هفته تهران از سوی رهبر معظم انقلاب را بازتاب دادند و آن را حامل پیامی مهم خواندند.

به گزارش شاپورخواست، بیشتر رسانه‌های خارجی، برگزاری نماز جمعه تهران توسط رهبر معظم انقلاب را بازتاب دادند و آن را حامل پیامی مهم خواندند. همچنین بسیاری از شبکه های مهم خبری جهان اقدام به پخش زنده خطبه های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب کردند.

در همین رابطه، روزنامه انگلیسی تلگراف نوشت، رهبر عالی ایران پس از ۸ سال و در بحبوحه تنش های این کشور و آمریکا، نماز جمعه این هفته را در مصلی تهران اقامه می کند.

شبکه خبری «بی‌بی‌سی» انگلیس نیز در تیتری مشابه از اقامه نماز جمعه در تهران به امامت آیت الله «علی خامنه ای»، پس از ۸ سال و در پی سانحه پیش آمده برای هواپیمای اوکراینی خبر داد.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست هم که نتوانست از مساله اقامه نماز جمعه تهران از سوی رهبر معظم انقلاب بگذرد، با اشاره به برگزاری این مراسم از جانب «رهبر عالی ایران»، این امر را به ترور سردار قاسم سلیمانی از سوی آمریکا ربط داد.

خبرگزاری رویترز نیز از برگزاری نماز جمعه تهران توسط رهبر عالی ایران خبر داد و نوشت، انتظار می رود آیت الله خامنه ای در سخنرانی خود در این مراسم از سپاه پاسداران حمایت کند و دشمنان را مسوول آتش افروزی در منطقه اعلام کند.

رویترز افزود، برگزاری این مراسم از سوی رهبر عالی ایران نشان دهنده آن است که پیامی مهم در راه است.

خبرگزاری فرانسه نیز برگزاری نماز جمعه امروز تهران به امامت مقام معظم رهبری بعد از ۸ سال را مورد توجه مخاطبان خود قرار داده است.

رادیو ارمنستان هم در گزارشی اعلام کرد نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر ایران برگزار شد.

بیشتر رسانه‌های جهان نماز جمعه این هفته تهران را به طور زنده پوشش دادند

این در حالی است که دیگر رسانه های جهان نیز پیش از آغاز خطبه های نماز جمعه حضور رهبر معظم انقلاب را در این فریضه دینی سیاسی مورد توجه قرار دادند و به طور زنده آن را پوشش دادند.

پاسخی بگذارید