جانشین قرارگاه ثارالله (ع) سپاه:
گروه: سیاسی
تاریخ: 15:25 :: 2020/01/03
در آینده نزدیک، فرمایشات رهبری در خصوص آمریکا و خونخواهی سردار قاسم سلیمانی عملی خواهد شد

جانشین قرارگاه ثارالله (ع) سپاه در گفت‌وگو با شاپورخواست، از عزم جدی جمهوری اسلامی ایران در انتقام از آمریکای جنایتکار خبر داد و گفت: راه سردار سلیمانی ادامه دارد.

به گزارش شاپورخواست، سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله (ع) سپاه، گفت: در آینده نزدیک، فرمایشات رهبری در خصوص آمریکا و واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی، عملی خواهد شد.

سردار کوثری، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در پیام تسلیت‌شان به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی به نکاتی اشاره فرمودند که جهانیان به زودی نمونه عینی و عملی آن را خواهند دید.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله، تاکید کرد: انتقام سخت از دشمنان قسم خورده ایران به سردمداری آمریکای جنایتکار، در دستور کار است و غیر از این نیز نباید از نیروهای مسلح کشور انتظار داشت.

وی در واکنش به این پرسش که چگونه دولتمردان آمریکا شعارهای به‌ظاهر حقوق بشری سر می‌دهند و از سوی دیگر، دستور شهادت سردار قاسم سلیمانی ها را صادر می‌کنند، پاسخ داد: سازمان های حقوق بشری اگر به ادعاهای خود ایمان دارند، پس باید در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی به دستور رئیس دولت شیطان بزرگ، ترامپ و همدستان این جنایتکار را در دادگاهی صالح محاکمه کنند.

جانشین قرارگاه ثارالله، افزود: آمریکا از هزاران کیلومتر دورتر، در خاک کشور عراق چه می‌کند ؟. حضور نیروهای آمریکایی در یک کشور مستقل به چه معنا است ؟، پهپاد و بالگرد نیروهای آمریکایی در منطقه و در کشور عراق چرا مستقر است ؟. خب این‌ها سوالاتی است که باید دولتمردان جنایتکار آمریکا در یک دادگاه صالحه، به آنها پاسخ دهند.

سردار کوثری، ادامه داد: سازمان ملل متحد چون خاصیت آنچنانی ندارد، لذا می‌بینیم که آمریکا و عوامل جنایتکارش گستاخی می‌کنند و دست به اینگونه اقدامات تروریستی می‌زنند. علی ایحال اینگونه تحرکات و اقدامات، چهره واقعی دشمنان ایران اسلامی را بیش از پیش نشان داده و انشاالله بیش‌تر نشان خواهد داد.

انتصاب سردار قاآنی، ادامه راه سردار قاسم سلیمانی است

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، در پاسخ به این پرسش که آیا با انتصاب سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه، راه سردار قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت، گفت: قطعاً راه شهید قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت و انتقام خون پاک این سردار رشید سپاه اسلام را از آمریکا و همدستان خبیثش خواهیم گرفت.

پاسخی بگذارید