شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 20:35 :: 2019/12/05
معاون اسبق استاندار لرستان کاندیدای نمایندگی مجلس شد

معاون اسبق استاندار لرستان، جهت نمایندگی مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، ثبت نام کرد.

به گزارش شاپورخواست، علی نیکزاد معاون اسبق استاندار لرستان و وزیر مسکن و شهرسازی دولت محمود احمدی نژاد با حضور در فرمانداری اردبیل، جهت شرکت در رقابت های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

علی نیکزاد در محل فرمانداری اردبیل، گفت: در مجلس دهم عدم اولویت بندی امور و رسیدگی به وضعیت معشیت مردم یکی از بزرگ ترین ضعف های بود، لذا امیدوارم بتوانیم یک مجلس انقلابی برای زمینه تشکیل دولت حزب الهی و مجلسی از بطن مردم برای مردم، برای حل مشکلات معیشتی تشکیل دهیم.

سعی می‌کنم مدیون کسی نباشم

معاون اسبق استاندار لرستان در خصوص منابع مالی انتخاباتی خود عنوان کرد:‌ برادران، اقوام و آشنایان در حد مقدورات حداقلی کمک حالم خواهند بود و سعی می‌کنم مدیون کسی نباشم هرچند عنایت مردم همواره بزرگترین کمک را به من کرده است.

مردم از ناکارآمدی برخی مدیران گلایه دارند

وی تصریح کرد: مردم همواره در صحنه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی امتحان خود را پس داده‌اند، هرچند مردم در بحث معیشت و بروکراسی اداری و ناکارآمدی برخی از مدیران با مشکل مواجه هستند اما بالاتر از این مباحث به آرمان‌های نظام، ارزش‌ها و ولایت فقیه پایبند هستند و قطعا مردم با تمام توان در انتخابات پیش‌رو شرکت خواهند کرد اما این شرکت به منزله راضی بودن از شرایط فعلی نیست.

داوطلب دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بزرگترین مشکل در استان اردبیل عدم وحدت میان نمایندگان استان است که عاجزانه از نمایندگان آتی خواهش می‌کنم تا در مباحث اقتصادی، تولیدی،‌ صنعتی، عمران شهری و روستایی،‌گردشگری و … طرح‌هایی را پیش‌بینی کنند و با هم برای تحقق آن‌ها تلاش کنند.

معاون اسبق استاندار لرستان گفت: ۱۱۰۰ روز استاندار اردبیل بوده‌ام که ۸۸ جلسه ملاقات عمومی گذاشتم و مشکلات بالغ بر ۸ هزار نفر از همشهریان وهم استانی‌ها را حل کرده‌ام و ۱۱۶ سفر به تمام ۹ شهرستان انجام دادم و در عرصه ورزشی، ارتباطات، توسعه راه، توسعه گردشگری و صنعتی، رفع مشکلات عشایر و… جزو برنامه جامع استانداری آن زمان بود که از همه این ها مهم‌ترین کارم رفع مشکلات مردم بود.

علی نیکزاد معاون اسبق استاندار لرستان کیست ؟

به گزارش شاپورخواست، علی نیکزاد معاون اسبق استاندار لرستان «معاون عمرانی» بود که در دولت نهم، از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ استاندار اردبیل شد. وی در دولت دهم  از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ وزیر مسکن و شهرسازی بود و با حفظ سمت، از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰ نیز سرپرستی وزارت راه و ترابری را برعهده داشت و پس از ادغام دو وزارتخانه، در فاصله سالهای ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲ نیز بعنوان وزیر راه و شهرسازی فعالیت می‌کرد. وی در سال ۱۳۹۱ برای مدت کوتاهی سرپرستی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را برعهده داشت.

پاسخی بگذارید