با استعفای حجت الاسلام میرعمادی؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 11:10 :: 2019/11/30
سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان می‌شود

یک منبع آگاه به خبرنگار شاپورخواست، گفت: طی هفته جاری، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خواهد شد.

یک منبع آگاه به خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست، گفت: به دنبال استعفای حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، طی هفته جاری و با حکم رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام دکتر سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پس از استعفای میرعمادی از جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه مرکز لرستان، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد منصوب خواهد شد.

این در حالی است که روز گذشته، سید احمد میرعمادی در نماز جمعه خرم آباد با مردم ولایتمدار لرستان خداحافظی کرد.

سید احمدرضا شاهرخی، فرزند لرستان است

سید احمدرضا شاهرخی متولد ۱۳۴۵ خرم‌آباد است و تحصیلات حوزوی خود را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین وحید خراسانی و جعفر سبحانی گذرانده است.

وی تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع دکتری فلسفه و کلام دانشگاه قم به اتمام رسانده و علاوه بر تدریس دروس دانشگاهی، تاکنون چندین جلد کتاب و مقاله به رشته تحریر درآورده است.

«تلخیص کامل نموداری بدایة الحکمه»، «تهیه و تدوین آزمون‌های چهارجوابی کلیات فلسفه»، «بررسی دلایل عقلی قدم نفوس» و «ارتباط نفس مجرد و بدن در فلسفه اسلامی» از جمله تالیفات سید احمدرضا شاهرخی است.

آئین معارفه نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، روز چهارشنبه

این منبع آگاه تصریح کرد، آئین تکریم حجت الاسلام سید احمد میرعمادی و معارفه حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه مرکز استان، روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ۹۸، در خرم آباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان – شاهرخی امام جمعه خرم آباد

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

 1. سعید پارسا

  بنام خداوند‌منان
  حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج سید احمد شاهرخی دامه افاضاته،
  با سلام و احترام و دعای خیر، بنده سعیدپارسا برادر زاده مرحوم حاح محمود پارسا عضو هیات علمی بازنشسته معروض می دارد چون فصل باران نزدیک است لذا خواهشمند است به متخصصین عمران در استان بفرمائید که سر منشاء سیل در گذشته را تعیین فرمایفرمایند و یا حوضچه‌های در جلوی آن برای استفاده آتی آب حفر فرمائید و یا بوسیله سازه های متحرک اب را به محل ایمن منتقل نمایند.
  دلیل مزاحمت‌ بدین صورت استرار این موضوع است.
  از خداوند‌ متعال سلامتی و موفقیت جنابعالی را خواستارم.
  ارادتمند سعیدپارسا