به دنبال بی توجهی به گلایه های مردم؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲:۵۰ :: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
شکایت از نحوه خدمات مراکز درمانی لرستان را با شاپورخواست در میان بگذارید

در پی گلایه چند تن از شهروندان از نحوه ارائه خدمات در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، شاپورخواست بر آن است تا شکایات مردمی از نحوه خدمت رسانی در مراکز دولتی را جمع آوری، و به وزیر بهداشت، تقدیم کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، به دنبال گلایه چند تن از شهروندان از نحوه ارائه خدمات در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و عدم پاسخگویی «عباس آزادی» رئیس بیمارستان و «عباس پزشکی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان، شاپورخواست بر آن تا با همراهی شما مخاطبان ارجمند، شکایات شما از نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز درمانی لرستان به‌ویژه مراکز دولتی را دریافت، و پس از تکمیل مستندات، به شخص وزیر محترم بهداشت تقدیم نماید.

شاپورخواست متعهد است که هویت ارسال کنندگان را محفوظ تلقی کند اما، در صورت رضایت فرستنده، اسناد دریافتی با ذکر منبع تقدیم دکتر سعید نمکی وزیر محترم بهداشت خواهد کرد.

این اطمینان را به شما مخاطبان خواهیم داد که شاپورخواست یک رسانه مردمی است و تا حصول نتیجه مطلوب و برخورد با خاطیان در مراکز درمانی لرستان، موضوع را پیگیری خواهد کرد چراکه معتقدیم سیستم بهداشت و درمان با جان انسان در ارتباط است و سهل انگاری در این حوزه، پذیرفتنی نیست.

اسناد و مدارک خود در خصوص عدم ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی در مراکز دولتی استان لرستان را با ما در میان بگذارید. در انتظار همراهی‌تان هستیم.

ایمیل: sadreakhbar164@gmail.com

اینستاگرام: aminsaki96

رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد پاسخگو باشد

پاسخی بگذارید