در اعلامی؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۲:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
خواننده پاپ «محسن لرستانی» به افساد فی الارض متهم شد

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی، گفت: موکلم در اسفند ماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت و از آن زمان تاکنون در زندان بسر می برد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، «محسن لرستانی» خواننده پاپ کشور به اتهام افساد فی الارض بازداشت و در زندان به‌سر می برد.

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی در همین رابطه، گفت: موکلم ۱۲ اسفند ماه ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت و از آن زمان تاکنون در زندان به‌سر می برد..

وی افزود: پرونده موکلم با صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی الارض و با شکایت مدعی العموم به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ارسال شده چراکه موضوع اتهامی او در رابطه با مسایل اخلاقی و خصوصی است که پیشتر در فضای مجازی منتشر کرده است.

اعدام محسن لرستانی دور از ذهن نیست

این وکیل دادگستری افزود: در کیفرخواست برای محسن لرستانی و یک متهم دیگر درخواست مجازات افساد فی‌ الارض و‌ ۳ نفر دیگر معاونت در افساد فی‌ الارض صادر شده است.

گفتنی است ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است: «هرکس به‌طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر اکاذیب، اخلال در نظام اقتصادی کشور، احراق و تخریب، پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک یا دایر کردن مراکز فساد و فحشا یا معاونت در آنها گردد به گونه‌ای که موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد یا اموال عمومی و خصوصی، یا سبب اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع گردد مفسد فی‌الارض محسوب و به اعدام محکوم می‌گردد.

اعدام محسن لرستانی

پاسخی بگذارید