شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۵:۴۱ :: ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
عیادت مدیران ارشاد اسلامی و هنرمندان لرستان از محمدرضا کریمی

سرپرست و معاونین فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه لرستان، با حضور در بیمارستان، از محمدرضا کریمی پیشکسوت موسیقی این استان عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سرپرست و معاونین فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه لرستان، با حضور در بیمارستان، از محمدرضا کریمی پیشکسوت موسیقی این استان عیادت کردند.

بر اساس این گزارش، احمد فتایی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرید رحمتی معاون هنری، ناصر دولتشاه معاون فرهنگی، امین عباسیان رئیس انجمن موسیقی، امین ساکی مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه لرستان با حضور در بیمارستان شفا خرم آباد، از استاد محمدرضا کریمی «مدرس، نوارنده و سازنده سازهای کوبه ای» عیادت کردند.

حاضرین، پس از حضور، در جریان روند درمان محمدرضا کریمی قرار گرفتند و سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: این اداره کل وظیفه خود می داند که در لحظات تلخ و شیرین کنار هنرمندان باشد.

فتایی تصریح کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان مدیون زحمات و خدمات پیشکسوتان و فعالان حوزه های مختلف است و این مجموعه آمادگی لازم جهت هرگونه همکاری در تسریع روند درمان استاد محمدرضا کریمی را دارد.

محمدرضا کریمی ۲ روز پیش در بیمارستان بستری شد

گفتنی است استاد محمدرضا کریمی ۲ روز پیش، در پی عوارض ناشی از عمل جراحی چشم و شکستگی پا در بیمارستان شفا خرم آباد بستری شد.

محمدرضا کریمی در بیمارستان بستری شد

پس از انتشار خبر شاپورخواست مبنی بر بستری شدن محمدرضا کریمی در بیمارستان بود که سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در راس هیاتی، با حضور در بیمارستان شفا، از نزدیک در جریان روند درمان این پیشکسوت موسیقی قرار گرفت.

تحریریه شاپورخواست برای محمدرضا کریمی پیشکسوت موسیقی لرستان، آرزوی شفای عاجل و طول عمر با عزت دارد.

عیادت از محمدرضا کریمی

پاسخی بگذارید