ساعاتی پیش صورت گرفت؛
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
حضور سرزده محمود ثمینی در نمایشگاه پائیزه خرم آباد

ساعاتی پیش، محمود ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان به صورت سرزده و بدون حضور خبرنگاران و هیات همراه، از نمایشگاه پائیزه خرم آباد دیدن کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، ساعاتی پیش، محمود ثمینی به صورت سرزده از نمایشگاه پائیزه خرم آباد دیدن کرد.

بر اساس این گزارش، ساعاتی پیش، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بدون حضور خبرنگاران و هیات همراه، با حضور در نمایشگاه پائیزه خرم آباد، ضمن بازدید از غرفه های مختلف این مجموعه، با بازدیدکنندگان و غرفه داران دیدار و گفت‌وگو کرد.

این در حالی است که محمود ثمینی در جلسه شورای اطلاع رسانی لرستان نیز بر نظارت های سرزده از مجموعه های مختلف تاکید کرده بود.

بازدید سرزده از نمایشگاه پائیزه خرم آباد با هدف نظارت کمی و کیفی صورت گرفته است

وی با حضور سرزده در محل نمایشگاه دائمی خرم آباد، به طور نامحسوس، کیفیت و قیمت محصولات عرضه شده را رصد، و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.

خبر بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از نمایشگاه پائیزه را دقایقی پیش، روابط عمومی استانداری لرستان منتشر کرد تا جزئیات آن پس از بازدید رسانه ای شود.

روابط عمومی استانداری لرستان برگزاری این نمایشگاه در آستانه بازگشایی مدارس را کنترل قیمت ها در بازار عنوان، و از بازدید سرزده ثمینی، با عنوان نظارت بر نحوه عرضه محصولات یاد کرده است.

گفتنی است نمایشگاه پائیزه خرم آباد، از ۲۲ تا ۳۱ شهریور ماه ۹۸ برگزار است تا اقلامی همچون کیف و کفش، پوشاک و نوشت افزار دانش آموزان را با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی عرضه کند.

بازدید سرزده ثمینی

پاسخی بگذارید