خدانظر دریکوند در واکنش به حواشی انتصابات اخیر:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۲۲:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
به احدی اجازه قلدر بازی نمی‌دهم

مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان، گفت: عزل و نصب سرپرست ادارات آموزش‌ و پرورش شهرستان‌ها در حیطه اختیارات مدیرکل است.

به گزارش شاپورخواست؛ مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان با اعلام این خبر که عزل و نصب سرپرست ادارات آموزش‌ و پرورش شهرستان‌ها در حیطه اختیارات مدیرکل است، به خبرنگار یافته، گفت: در خصوص عزل مدیر پیشین و انتصاب سرپرست جدید آموزش‌ و‌ پرورش شهرستان پلدختر باید گفت مشروعیت هر مدیر بر اساس دریافت ابلاغ از سوی مدیرکل است و کسی ابلاغش لغو می‌شود مشروعیت ندارد.

قلدر بازی ممنوع
وی با تأکید بر اینکه هزاران شهید تقدیم کردیم که روح قانون در مملکت حاکم شود، تصریح کرد: قرار نیست عده‌ای با قلدری در مقابل یادگاران همان شهدا بمانند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان خاطرنشان کرد: با هرکسی که تخلف کند برخورد جدی و قانونی خواهیم کرد.
دریکوند در پاسخ به سؤال خبرنگار یافته در خصوص اظهارات معاون وزیر که مدیر آموزش‌ و پرورش پلدختر بایستی ابقا شود، اظهار داشت: معاون وزیر اگر پیامی داشته باشند به مدیرکل ابلاغ می‌کند نه شخص دیگر، لذا تاکنون نامه و نوشته‌ای از مقام عالی وزارت در این زمینه به ما نرسیده است و این موضوع کذب محض است.
وی در پاسخ به یکی دیگر از سؤالات خبرنگار یافته در خصوص اینکه تغییر مدیران در شهرستان باید با هماهنگی فرماندار باشد و در این زمینه هماهنگی با فرماندار صورت نگرفته است، افزود: در قانون هیچ‌گونه اشاره‌ای نشده که نصب سرپرست نیاز به هماهنگی با فرماندار داشته باشد اما برای انتخاب مدیر باید با فرماندار هماهنگی لازم صورت پذیرد.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. فریدون دهقانی

    فرموده امام راحل به کسانی که میگفتند ما این قانون را قبول نداریم ( توغلط میکنی که قانون را قبول نداری قانون هم شما را قبول ندارد ) عزل و نصب مدیران و سرپرستان از اختیارات مدیرکل است همه باید تابع قانون باشیم