استاندار لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۳:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
محمود ثمینی در امور سیاسی و امنیتی تجارب فراوانی دارد

استاندار لرستان در جلسه شورای اداری این استان، گفت: آقای ثمینی که به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان انتخاب شده، از تجارب فراوانی در حوزه سیاسی و امنیتی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سید موسی خادمی در جلسه شورای اداری لرستان، گفت: محمود ثمینی در امور سیاسی و امنیتی تجارب فراوانی دارد.

استاندار لرستان، تصریح کرد: در انتخاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان مهمترین اولویت این بود تا کسی انتخاب شود که با مدیریت انتخابات آشنا باشد، لذا از میان گزینه های مختلف، خوشبختانه آقای محمود ثمینی انتخاب شد.

وی، افزود: ایشان در امور سیاسی و امنیتی تجارب بالایی دارد و بطور کامل با انتخابات آشناست، لذا امیدوارم هرچه زودتر شناخت کافی از شرایط سیاسی و اجتماعی استان را به دست بیاورد.

تصمیمات معاون سیاسی حکم تصمیم استاندار را دارد

سید موسی خادمی، تاکید کرد: تصمیمات محمود ثمینی در حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی حکم تصمیم استاندار را دارد، لذا لازم است تا همه مسوولین استان همکاری را با ایشان داشته باشند تا امور مربوطه به بهترین شکل ممکن اجرایی شوند.

دولت، مظلوم است

استاندار لرستان هفته دولت را فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم دانست و گفت: دولت حقیقتا مظلوم و از همه طرف تحت فشار است و در شرایطی که ما در یک جنگ واقعی با استکبار جهانی هستیم نباید دیگر از داخل هم فشارهایی وارد شود.

گفتنی است به پیشنهاد استاندار لرستان و با حکم وزیر کشور، محمود ثمینی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان منصوب و معرفی شد.

بیشتر بخوانید:

محمود ثمینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان شد

پاسخی بگذارید