معاون شبکه مخابرات منطقه لرستان:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 13:14 :: 1398/01/19
برقراری ارتباط خطوط تلفن ثابت شهرستان پلدختر در حال انجام است

معاون شبکه مخابرات منطقه لرستان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با شاپورخواست، از برقراری ارتباط خطوط تلفن ثابت پلدختر طی روزهای آینده خبر داد.

نبی اله شمسی فر به پایگاه خبری شاپورخواست، گفت: طی روزهای آینده، ارتباط خطوط تلفن ثابت شهرستان پلدختر برقرار خواهد شد.

معاون شبکه مخابرات منطقه لرستان، افزود: متاسفانه سیل لرستان، به زیرساخت های مخابراتی استان خسارات فراوانی وارد کرده و در همین راستا، مرکز دیجیتال مخابرات شهرستان پلدختر خسارت صد در صدی دیده است.

شمسی فر، تصریح کرد: با توجه به نزدیکی مرکز دیجیتال مخابرات پلدختر به کشکان رود، متاسفانه در پی سیل ویرانگر هفته گذشته، آب و گل و لایی به ارتفاع 2 متر وارد مرکز شده و تمامی دستگاه ها و تجهیزات موجود را در بر گرفته است. لذا پیرو حضور وزیر محترم ارتباطات در منطقه و دستورات صریح ایشان، تجهیزات جدید از تهران به پلدختر ارسال شده و کارشناسان فنی در حال نصب و راه اندازی این تجهیزات هستند.

مرکز دیجیتال جدید مخابرات پلدختر در حال راه اندازی است

وی، تاکید کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه حادثه مشابه، مرکز دیجیتال پلدختر به ساختمان جدیدی در بالادست جاده منتقل شد و صبح و عصر دیروز، کارشناسان اقدام به کانال کشی و کابل کشی مرکز کردند که امیدواریم طی روزهای آینده، مشکل ارتباط تلفن ثابت این شهرستان مرتفع گردد.

تلفن ثابت پلدختر

ارتباطات تلفن سیار پلدختر برقرار است

معاون شبکه مخابرات منطقه لرستان، همچنین گفت: هم اکنون ارتباط تلفن سیار شهرستان برقرار است و دراین خصوص هیچ مشکلی وجود ندارد.

پاسخی بگذارید