علی اصغر پیوندی مطرح کرد:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۹:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
کمک ۱۵۰ میلیارد تومانی جمعیت هلال احمر به سیل زدگان

رئیس جمعیت هلال احمر کشور از ارسال 320 میلیارد کمک به مناطق سیل زده خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری شاپور خواست؛ علی اصغر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر، از  کمک یک هزار و۵۰۰ میلیارد ریالی این جمعیت به سیل زدگان خبر داد.

وی افزود: تاکنون ۳۲۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی از سوی هلال احمر جمع آوری شده که علاوه بر این رقم، مبلغی بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان از منابع و اعتبارات داخلی جهت تهیه اقلام امدادی اولیه و تجهیزات لجستیکی هزینه شده است.

پیوندی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، کمک های نقدی جمع آوری شده به اجناس و کالاهای مورد نیاز تبدیل و میان سیل زدگان توزیع شد.

۱۲۰ میلیارد کمک غیر نقدی و ۲۰۰ میلیارد از کمک ها نقدی است

رئیس جمعیت هلال احمر کشور، خاطر نشان کرد: از مجموع ۳۲۰ میلیارد تومان کمک جمع آوری شده، ۱۲۰ میلیارد تومان کمک‌ غیر نقدی و بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان کمک‌ نقدی است که مجموع کمک ها میان مردم سیل زده توزیع شده، علی ایحال امیدواریم که حجم کمک ها افزایش یافته تا در اختیار سیل زدگان قرار گیرد.

توزیع کمک های هلال احمر آغاز شد

وی، تصریح کرد: در این مرحله ۵۵ میلیارد تومان کالای اساسی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز و پتو برای ۱۰ هزار خانوار سیل زده تهیه شده است که از امروز توزیع آن در میان سیل زدگان آغاز شد.

گفتنی است صبح امروز، رئیس جمعیت هلال احمر کشور در راس هیاتی وارد خرم آباد شد تا کمک های این جمعیت را به مناطق سیل زده لرستان ارسال کنند.

انتهای پیام/

سعید سپهوند

پاسخی بگذارید