محسنی اژه ای:
گروه: سیاسی
تاریخ: 6:25 :: 2019/09/08
محمد رزم سوابق خوبی در دستگاه قضایی، حاکمیتی و نظارتی داشته است

معاون اول قوه قضائیه در آئین تکریم و معرفی روسای دادگستری استان، گفت: رئیس کل جدید دادگستری لرستان در کارنامه خود، سوابق درخشانی داشته و دارد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه، گفت: محمد رزم سوابق خوبی در دستگاه قضایی، حاکمیتی و نظارتی داشته است.

وی که در آئین تودیع جعفر بدری رئیس کل پیشین و معارفه محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان سخن می گفت، تصریح کرد: دفاع از حقوق مردم و ارزش های اسلامی، از شاخصه های جناب آقای بدری بوده و هست و من شهادت می دهم که ایشان هرچه در توان داشت انجام داد.

معاون اول قوه قضائیه، افزود: آقای رزم هم کارنامه درخشانی دارد. ایشان هم در دستگاه قضایی دارای سابقه خوبی است و هم در دستگاه های حاکمیتی و نظارتی عملکرد قابل قبولی بر جای گذاشته است.

محمد رزم مشکلات مردم را به دقت بررسی، و به سرعت رفع کند

محسنی اژه ای، تاکید کرد: حقیقتاً مردم ولایت مدار استان لرستان شایسته خدمت هستند، لذا از آقای محمد رزم خواهش می کنم در تعامل و همفکری با مسوولان استان، مشکلات مردم را به دقت بررسی کرده و در جهت رفع آنها، با سرعت و دقت اقدام کند.

معاون اول رئیس دستگاه قضا، تصریح کرد: می دانیم که پیشگیری از اهمیت بالایی برخوردار است، پس لازمه کاهش جرائم، اولویت دادن به امر پیشگیری از جرم است. وقوع قتل عمد در استانی که بیش از ۶ هزار شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده چه معنایی دارد؟!.

اژه ای، ادامه داد: آیا انصاف است که در استان لرستان قتل عمد واقع شود؟!. آیا فکر کرده ایم که وقوع قتل عمد در لرستان چه تبعاتی به همراه داشته و دارد ؟!.

معاون اول قوه قضائیه، افزود: توصیه من این است تا همه نهاد های مردمی، با جدیت به این موضوع ورود کنند و دستگاه های نظارتی استان به ویژه دادگستری لرستان با مرتکبین اینگونه جرائم با قاطعیت برخورد کند.

عزم قوه قضائیه در مبارزه با فساد، جدی است

حجت الاسلام محسنی اژه ای، خاطرنشان کرد: قوه قضاییه در مبارزه با فساد عزم جدی دارد و می خواهد تا بیش از گذشته با هر نوع فساد برخورد کند، لذا از همه خواهش می کنم که دست به دست هم داده و در فضای ایجاد شده نهایت همکاری را با دستگاه قضا داشته باشند.

معاون اول قوه قضائیه گفت: از جمله وظایف مهم حکومت اسلامی گسترش عدالت است که امر به معروف و نهی در این مورد جایگاه ویژه ای دارد. دستگاه قضایی نیز بر این مهم تکیه کرده و تاکید دارد، لذا اگر کسانی بخواهند اقتدار نظام را به بیگانگان بفروشند، ابتدا به آنان هشدار می دهیم، اما اگر توجه نکردند، آنگاه به شدت با آنان برخورد خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. لرستانی

    خدا کنه اقدامی کنن