رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سفر به لرستان:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
قاچاق دام عامل گرانی قیمت گوشت نیست

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سفر به لرستان، گفت: قاچاق دام به نیم درصد هم نمی‌رسد، لذا نمی تواند عامل گرانی قیمت گوشت قرمز در کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سردار علی مویدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که به لرستان سفر کرده است، در بازدید از روستای صاحب الزمان(عج) خرم‌آباد، گفت: منکر قاچاق دام از کشور نیستیم و روزانه با این پدیده در حال مبارزه هستیم اما خروج دام زنده عامل گرانی قیمت گوشت قرمز نیست.

حجم قاچاق دام زنده در کشور به نیم درصد هم نمی رسد

مویدی خرم آبادی، افزود: قاچاق دام زنده از کشور به نیم درصد هم نمی رسد، علی ایحال اگر چه این حد هم از منظر ما زیاد است اما نمی تواند عامل افزایش قیمت گوشت باشد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تصریح کرد: به لطف خدا در سال جاری، ۲۵ درصد افزایش کشف داشته ایم، که این مهم بنا به دستور رئیس جمهور محترم و سعی و تلاش شبانه روزی همکاران ما محقق شده است.

لرستان در مبارزه با قاچاق دام جز ۳ استان برتر کشور است

وی، افزود: استان لرستان در بحث دامپروری جزو استان های هدف قاچاقچیان و سودجویان است اما، خوشبختانه با تدابیری که صورت گرفته، خیلی زود با پدیده قاچاق دام برخورد شد، لذا هم اکنون لرستان در میان ۳ استان برتر مبارزه با قاچاق دام در کشور است.

پاسخی بگذارید