خبر فوری؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۰:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
شهادت یک مامور انتظامی در شهرستان دلفان + جزئیات

سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در گفت‌و‌گو با موج، از شهادت یک مامور انتظامی شهرستان دلفان در عملیات تعقیب و گریز یک سارق سابقه‌دار خبر داد.

به گزارش شاپورخواست، سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج در لرستان، اظهار داشت: متاسفانه در عملیات تعقیب و گریز مامورین انتظامی شهرستان دلفان و یک سارق شرور سابقه‌دار، گروهبان یکم روح الله شکری زاده از درجه‌داران خدوم فرماندهی انتظامی این شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مهدیان نسب در تشریح این حادثه، گفت: بامداد امروز، همکاران ما در حین انجام وظیفه به یک خودرو پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش مشکوک می‌شوند و بی‌درنگ فرمان ایست صادر می‌کنند که سرنشینان خودرو پلاک مخدوش به ایست پلیس توجه نکرده و به سرعت از محل می‌گریزند.

فرمانده انتظامی لرستان، ادامه داد: بلافاصله گروهبان شکری زاده و یکی دیگر از همکاران وارد عمل شده و خودرو فراری را مورد تعقیب قرار می‌دهند.

وی، افزود: به دلیل تاریکی هوا و لغزندگی جاده، راننده پژو کنترل خودرو را از دست داده و واژگون می‌شود اما همکاران ما نیز که در تعقیب خودرو فراری بودند دچار واژگونی خودرو می‌شوند که در این میان، گروهبان یکم روح الله شکری زاده به درجه رفیع شهادت نائل و همکار همراه وی نیز مجروح می‌شود.

خودرو شناسایی شده و سارقین تحت تعقیب پلیس هستند

سردار مهدیان نسب در پاسخ به این پرسش که آیا سارقین دستگیر شده‌اند یا خیر، تصریح کرد: متاسفانه پس از این اتفاق، سرنشینان خودرو پژو، به صورت پیاده محل را ترک کرده و متواری شده‌اند اما، مالک خودرو شناسایی و دستگیر شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

پاسخی بگذارید