در گفت‌و‌گو با شاپورخواست مطرح شد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۳:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
سید موسی خادمی: آخرین کتابی که خواندم «صد سال دگر» بود

سید موسی خادمی در آئین اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان در پاسخ به پرسش خبرنگار شاپورخواست، گفت: «صد سال دگر» آخرین کتابی است که خوانده‌ام.

استاندار لرستان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار شاپورخواست، گفت: آخرین کتابی که مطالعه کرده‌ام، مجموعه‌ای با عنوان «صد سال دگر» بوده است.

سید موسی خادمی که در حاشیه آئین اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان به پرسش‌های خبرنگار شاپورخواست پاسخ می‌گفت، تشریح کرد: در این کتاب، ۱۰ اقتصاددان پیش‌بینی کرده‌اند که جهان در قرن آینده، چگونه جایی است و چه تغییراتی در پی خواهد داشت. لذا پیشنهاد می‌کنم که مخاطبان شما نیز این کتاب علمی و جذاب را مطالعه کنند.

استاندار لرستان همچنین برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان را مطلوب ارزیابی کرد و تصریح کرد: اینکه ۳۰۰ ناشر در قالب ۲۱۰ غرفه و ۵۰۰ هزار جلد کتاب از لرستان و سراسر کشور، تولیدات فرهنگی خود را در استان عرضه کرده‌اند اتفاق خوب و قابل توجهی است که امیدوارم رضایت خاطر مخاطبان و عموم مردم را جلب کرده باشد.

۱۲۰ هزار نفر از دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان دیدن کردند

وی، افزود: طبق گزارشات واصله، خوشبختانه تاکنون ۱۲۰ هزار علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی از دوازدهمین نمایشگاه کتاب بازدید کرده‌اند که امیدواریم این تعداد در نمایشگاه‌های بعدی بیش‌تر شود چرا که موجبات توسعه بیش از پیش فرهنگی استان لرستان را فراهم خواهد آورد.

سید موسی خادمی

از ناشران استان لرستان حمایت می‌کنیم

خادمی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه حمایتی برای ناشران استان لرستان در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: خوشبختانه ناشران استان با وجود همه محدودیت‌هایی که در بحث منابع و امکانات دارند توانسته‌اند در سطح استانی و ملی درخشش خوبی داشته باشند و کتاب‌های پرمحتوا با عناوین خوب و تیراژ بالا چاپ کنند که این نشان‌دهنده نگاه عمیق به فرهنگ لرستان است، البته باید دستگاه‌های اجرایی و آحاد جامعه از این فرهنگ‌سازان حمایت کنند ولی نباید شرایطی ایجاد کنیم که ناشر لرستانی نگاهش به صندوق دولت باشد.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان، از ۲۶ آبان تا ۱ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خرم‌آباد برگزار شد.

 

انتهای پیام/ امین ساکی

عکس یک: ایمان بیرانوند

پاسخی بگذارید