ولی الله خسروی:
گروه: ورزشی
تاریخ: ۳:۰۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تیم خیبر خرم آباد در فصل جاری مدعی صعود است

مدیرعامل باشگاه خیبر خرم آباد گفت: قول صعود نمی دهیم اما، اطمینان داریم تیم خیبر از مدعیان صعود در فصل جاری است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، ولی الله خسروی در نشست خبری با ورزشی‌نویسان لرستان، گفت: تیم خیبر خرم آباد در فصل جاری مدعی صعود است و اگر حمایت معنوی و مالی از این تیم صورت گیرد، حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

وی با اشاره به مشکلات مالی این تیم، تصریح کرد: مشکلات مالی تیم خیبر خرم آباد به حدی حاد شده بود که قصد داشتیم تا امتیاز این تیم را واگذار کنیم اما، خوشبختانه آقای مسعود عبدی حامی مالی تیم شد و مشکلات به حداقل ممکن رسیده است.

دلسوزان ورزش لرستان به یاری تیم خیبر خرم آباد بشتابند

ولی الله خسروی، گفت: درست است که مشکلات به حداقل رسیده اما، تیم خیبر خرم آباد همچنان به کمک های خیرین ورزش و دلسوزان نیازمند است لذا، از همه کسانی که دل در گرو ورزش لرستان و خرم آباد دارند دعوت می کنیم تا به مدد این برند فوتبال لرستان بشتابند.

مدیرعامل تیم فوتبال خیبر خرم آباد، ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر، تمرکز کادر فنی بر پیشرفت تیم است و دغدغه سالهای قبل را ندارند، لذا امیدوارم در فصل جاری یکی از مدعیان صعود باشیم.

خسروی، افزود: اگرچه وعده صعود در فوتبال بی معناست اما با برآورد شرایط موجود تردیدی نیست که خیبر خرم آباد یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته یک باشد و در تلاشیم تا این مهم محقق گردد.

گفتنی است بعد از ظهر امروز، مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در نشست خبری با ورزشی‌نویسان استان لرستان شرکت کردند و به پرسش‌های مطروحه از سوی اصحاب رسانه لرستان پاسخ دادند.

پاسخی بگذارید