وحید رشیدی در آئین اختتامیه هفته نکوداشت خرم‌آباد:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۳:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
خرم‌آباد شهری با ویژگی‌های منحصربه‌فرد است

وحید رشیدی در آئین اختتامیه هفته نکوداشت این شهر، گفت: خرم‌آباد شهری با ویژگی‌های منحصربه‌فرد است.

به گزارش شاپورخواست، وحید رشیدی در آئین اختتامیه هفته نکوداشت خرم‌آباد، گفت: خرم‌آباد شهری با ویژگی‌های منحصربه‌فرد است.

شهردار خرم‌آباد، افزود: خرم‌آباد شبیه هیچ شهری نیست و دیگر شهرها هم مانند خرم‌آباد از ویژگی‌ها و جاذبه‌های منحصربه‌فرد برخوردار نیستند.

وی، ادامه داد: این شهر ویژگی‌ها و استعدادهای منحصربه‌فرد خودش را دارد و ما آن‌گونه که باید و شاید از ویژگی‌ها و ظرفیت‌هایش در مسیر توسعه، استفاده نکرده‌ایم.

خرم‌آباد شهری با سیمای تاریخی و مدرن است

رشیدی، تاکید کرد: خرم‌آباد شهری با مردم پرتوان، نجیب، صبور و مهربان است، خرم‌آباد شهر هزاره‌های تاریخی است که علاوه بر سیمای تاریخی‌اش، از سیمای مدرن نیز برخوردار است.

توسعه خرم‌آباد با مشارکت شهروندان محقق می‌شود

شهردار خرم‌ آباد، تصریح کرد: سعی ما این است تا خرم‌آباد را برای آیندگان به شهری زیبا و توسعه یافته تبدیل کنیم، لذا این امر محقق نمی‌شود مگر در سایه همدلی، مشارکت و همراهی مردم.

وی، ادامه داد: باید خرم‌آباد را بیش از همیشه دوست بداریم. هدف از برگزاری هفته نکوداشت خرم‌آباد و این جشن مردمی نیز، فراهم کردن بسترهای همکاری و مشارکت مردم در امور شهری است.

شهردار خرم‌آباد، گفت: فارغ از تفاوت‌های سیاسی، زبانی و طایفه‌ای، باید برای خرم‌آباد شهروندی خوب، شهرداری خوب و شورای شهری خوب باشیم تا به توسعه شهری و گردشگری، که ویژگی مهم این شهر است دست‌ پیدا کنیم.

هفته خرم‌آباد

گفتنی است آئین اختتامیه هفته نکوداشت خرم‌آباد، شامگاه پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷، در مرکز استان لرستان برگزار شد.

پاسخی بگذارید