شیرزاد نجفی در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۸:۴۹ :: ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
ابتلای کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا، از شایعه تا واقعیت

اگرچه گزارشات واصله به شاپورخواست، از مثبت بودن تست کرونا 2 کارمند اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان حکایت دارد اما، مدیرکل این اداره، آن را کذب می‌داند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، در حالی که برخی منابع موثق، از ابتلای برخی کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا ویروس خبر می‌دهند اما، شیرزاد نجفی مدیرکل این اداره، اصل خبر را کذب می‌داند.

این در حالی است که بر اساس گزارشات واصله، ابتلای ۲ تن از کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا قطعی است و تست آنان مثبت ارزیابی شده است.

نگرانی‌ها در این باره همچنان ادامه دارد، چراکه این ۲ کارمند، طی روزهای گذشته در این مجموعه اقدام به فعالیت اداری کرده و در ساعات معمول در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان حضور داشته‌اند. علی ایحال، نجفی، تاکید دارد که ابتلای کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا ویروس کذب است.

ابتلای کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا، شایعه یا واقعیت ؟!

به هر روی باید دید که نظر کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص ابتلا یا عدم ابتلای کارکنان منابع طبیعی لرستان به کرونا ویروس چیست. آیا آمار دریافتی «۲ نفر» صحت دارد، و یا تعداد مبتلایان، بیش از این ارزیابی می‌شود.

تحریریه شاپورخواست، آماده دریافت نقطه نظرات مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان، در خصوص جزئیات انتشار این خبر است.

بیشتر بخوانید:

دانشگاه علوم پزشکی، آمار کرونا در لرستان را روزانه اعلام کند

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. ناشناس

    اقای ح.ع کارمند میراث فرهنگی به همراه چند تن از خانواده اش در اثر اجرا نکردن بخشنامه فاصله گذاری اجتماعی از سوی مدیران میراث فرهنگی و حضور ۱۰۰ درصدی کارکنان به کرونا مبتلا شده.چرا پیگیری صحت و سقم این ابتلا و خبر نمیشید؟