طی حکمی از سوی فرمانده ناجا؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران شد

با حکم فرمانده ناجا، یک لرستانی به عنوان فرمانده انتظامی مازندران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، طی حکمی از سوی فرمانده ناجا، سردار مرتضی میرزایی به عنوان فرمانده انتظامی مازندران منصوب شد.

بر اساس این گزارش، سردار اشتری در حکمی، سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی میرزایی را به عنوان فرمانده انتظامی مازندران منصوب و معرفی کرد.

سردار میرزایی، فرزند لرستان است

مرتضی میرزایی متولد خرم آباد در استان لرستان است و پیش‌از این، مسوولیت جانشینی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا را بر عهده داشته است.

گفتنی است پیش از این، سردار محمود میرفیضی فرماندهی انتظامی مازندران را بر عهده داشت که طی حکمی، به عنوان فرمانده انتظامی قم منصوب شد.

جمعی از فرماندهان و روسای انتظامی لرستان، انتصاب سردار مرتضی میرزایی را تبریک گفتند

جمعی از فرماندهان و روسای انتظامی استان لرستان در پیامی خطاب به سردار میرزایی، انتصاب وی را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

سردار سرافراز، حاج مرتضی میرزایی

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان فرمانده انتظامی استان مازندران، موجب مباهات اینجانبان گردید. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسئلت داریم. امید که در پرتو عنایات حضرت ولیعصر (عج) و بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا، در پیشبرد امور، بیش از گذشته موفق و موید و پیروز باشید.

احمدیان، دالوند، بیرانوند، رستمی

تحریریه شاپورخواست نیز، انتصاب سردار مرتضی میرزایی را به عنوان فرمانده انتظامی مازندران تبریک می‌گوید.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. امیر دارابی

    تبریک به خاطر این انتخاب شایسته مسئولین کشور . ایشون فرمانده توانمند و کاردان و مقتدر هستند . در هر پستی که بودن میزان جرایم و ناهنجاری های اجتماعی کاهش چشمگیری داشتن . روحیه جنگجو و مبارز ایشان در برابر ارازل و اوباش وحل بحرانها مثال زدنی بوده و هست .