خبر فوری؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۶:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
تخریب ۱۰۰درصدی ۳۰ واحد مسکونی در ورنکش میانه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، گفت: تاکنون 30 واحد مسکونی در روستای ورنکش میانه به صورت 100 درصد تخریب شده و علاوه بر 5 کشته حادثه، 100 نفر مصدوم و مجروح شده اند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمدباقر هنربر، با اعلام خبر تخریب ۱۰۰درصدی ۳۰ واحد مسکونی در ورنکش میانه، گفت: تاکنون  تخریب تعدادی خانه نیز در بخش کندوان میانه و همچنین ترک خوردگی تعدادی دیوار و ریزش دیوار در کل شهرستان میانه گزارش شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی، تصریح کرد: ۲ مورد انفجار و آتش سوزی لوله گاز در روستای ورنکش و ورزقان بخش ترکمنچای گزارش شده بود که در حال حاضر آتش سوزی‌ها مهار شده است.

هنربر، ادامه داد: عمده خسارات وارده به منازل و محل نگهداری دام مردم در روستای ورنکش میانه گزارش شده اما تیم های ارزیاب به کل منطقه اعزام شده اند و در حال تکمیل اطلاعات دریافتی هستیم.

وی، تاکید کرد: در این شرایط لازم است تا مردم خونسردی و آرامش خود را حفظ کرده و مسیرهای دسترسی عوامل امدادی و خدمت رسان را مسدود نکنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، گفت: تقاضای ما از هموطنانی که قصد کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده را دارند این است که کمک های خود را به جمعیت های هلال احمر محل سکونت خود تحویل داده و بدون هماهنگی با فرمانداری میانه و ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی اقدامی نکنند.

تخریب ۱۰۰درصدی ۳۰ واحد مسکونی در ورنکش میانه
تلفات جانی زلزله میانه رو به افزایش است

پاسخی بگذارید