دقایقی پیش؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۳:۰۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
پویا محمودیان معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی وارد لرستان شد

دقایقی پیش، سرکار خانم پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور بازدید از جشنواره ملی فرهنگ اقوام وارد خرم آباد شد.

به گزارش شاپورخواست، پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور بازدید از جشنواره ملی فرهنگ اقوام وارد خرم آباد شد و مورد استقبال رسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان و مدیران استانی و شهرستانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مدیرکل آموزش و حمایت از تولید معاونت صنایع دستی در راس هیاتی، پس از ورود به فرودگاه خرم آباد، با حضور در باغ گلستان دامنه قلعه فلک الافلاک، از قسمت های مختلف جشنواره ملی فرهنگ اقوام دیدن کردند.

افتتاح بخش صنایع دستی مجتمع تجاری بعثت مال خرم آباد، بازدید از کارگاه های صنایع دستی شهرستان بروجرد و شرکت در گفت‌وگوی ویژه خبری ساعت ۲۱ شبکه افلاک، برنامه امروز محمودیان در سفر به لرستان است.

پویا محمودیان جشنواره فرهنگ اقوام را افتتاح می کند

معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فردا جمعه ۱۷ آبان ۹۸ نیز با حضور در باغ گلستان قلعه فلک الافلاک، جشنواره فرهنگ اقوام را به صورت رسمی افتتاح خواهد کرد.

این در حالی است که پویا محمودیان ظهر فردا نیز ضمن بازدید از کارگاه های صنایع دستی خرم آباد، از موزه مردم شناسی و صنایع دستی مرکز استان و قلعه تاریخی فلک الافلاک دیدن خواهد کرد.

گفتنی است جشنواره ملی فرهنگ اقوام، با حضور هنرمندان ۲۷ استان کشور، از ۱۶ تا ۲۰ آبان ماه ۹۸، در باغ گلستان قلعه فلک الافلاک خرم آباد برگزار است.

سفر پویا محمودیان به لرستان

پاسخی بگذارید