روایتی عجیب اما واقعی؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۵:۳۷ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
مدیرکل سابق، کلید اتاق را به مدیر مستقر تحویل نمی‌دهد

یک منبع آگاه به شاپورخواست گفت که مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری لرستان از تحویل کلید اتاق ها و ... به مدیر جدید خودداری کرده و او به ناچار در اتاق های مجاور امورات روزانه را پیگیری می کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، روز ۲۹ مهر ماه ۹۸ بود که با تصمیم استاندار لرستان، نورمحمد آریانپور از مدیرکلی روابط عمومی این مجموعه کنارگذاشته شد تا فاطمه ایرانی سکان هدایت روابط عمومی و امور بین الملل استانداری را در دست بگیرد اما، با گذشت روزها از مراسم تودیع و معارفه، هنوز کلیدهای اتاق و میز مدیریت و … تحویل مدیر جدید نشده است.

تحریریه شاپورخواست ابتدا موضوع را در دسته سیاسی نگارش کرد اما پس از بررسی مجدد بهتر دید تا مطلب پیش رو را در دسته فرهنگی منتشر کند.

اینکه یک مدیر از مسوولیتی برکنار شده و حاضر نیست کلیدهای مجموعه را به مدیر پس از خود تحویل دهد، بیش از هر چیز، به فقر فرهنگی در جامعه لرستان برمی گردد که امیدواریم مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان به این مهم توجه کرده و در آسیب شناسی های خود، مورد مطالعه قرار دهد.

به هر روی فاطمه ایرانی از ۲۹ مهر ماه ۹۸ مدیرکل روابط عمومی استاندری لرستان است و عدم تحویل کلید اتاق ها و … نه تنها او را از عمل به انجام وظایف خود بازنداشته بلکه او را به ادامه مسیر مصمم‌ترکرده است.

مدیران حراست و بازرسی استانداری لرستان ورود کنند

شاپورخواست، از مدیران کل حراست و بازرسی استانداری لرستان تقاضا دارد به موضوع ورود کرده و این مهم را مرتفع نمایند، چراکه چنین سنگ بناهایی، دیوارهای مدیریتی را تا ثریا کج خواهد برد.

پاسخی بگذارید