محمود ثمینی:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۶:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
عملکرد مدیران لرستان در حال بررسی است/ مدیران ضعیف برکنار می شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: عملکرد تمام مدیران استان در حال بررسی است و مدیران ضعیف، حتماً تغییر خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمود ثمینی پیش از ظهر امروز با تأکید بر لزوم شفاف سازی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی، گفت: مدیران بایستی در راستای منافع استان حرکت کنند، لذا عملکرد مدیران لرستان در حال بررسی است و مدیران ضعیف برکنار خواهند شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، ادامه داد: استان با مدیریت استاندار در حال اداره شدن است و همه دستگاه‌های اجرایی تکلیف دارند که مدیریت ارشد را کمک کنند.

وی با تأکید بر اینکه مدیریت استان کاملا برنامه‌ریزی شده است، افزود: با توجه به مشکلات سیل انتظار می‌رود که بازسازی‌ها سریع و در حد کمال انجام شود، این در حالی است که منابع دولتی محدود بوده و در برخی حوزه‌ها اولویت‌بندی صورت گرفته، همچنان که در بخش مسکن و معیشت سیل‌زدگان تاکنون توجه ویژه شده است.

ثمینی افزود: اگرچه اعتبارهای پیش‌بینی شده برای جبران سیل قطعا کافی نیست اما بایستی نهایت تلاش را برای جذب آن کرد.

انتصاب دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان؛ به زودی

وی در خصوص آخرین وضعیت تعیین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، گفت: این موضوع معطل شده نیست، دبیر سابق که اکنون به سمت فرماندار دورود منصوب شده‌ تا مشخص شدن دبیر جدید، همکاری خود را با شورا ادامه می‌دهند.

معاون سیاسی استانداری لرستان ادامه داد: با این وجود گزینه‌هایی به ستاد مبارزه با موادمخدر کشور معرفی شدند که پس از بررسی و تائید، حکم فرد نهایی توسط استاندار به زودی صادر خواهد شد.

مدیران لرستان، تلاش کنند

ثمینی با تأکید بر اینکه بررسی عملکرد تمام مدیران در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: مدیری که احساس شود با تذکر و کمک قابل تقویت بوده حتما این کار را انجام می‌دهیم، چنانچه ضعف مدیریتی از سوی فردی دیده شود، به‌گونه‌ای که با هر نوع واکنش قابل اصلاح نباشد، بدون تردید در جهت تغییر و جابجایی آن مدیر اقدام خواهد شد.

پاسخی بگذارید