طی حکمی؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۵:۰۲ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
رضا بردبار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ های لرستان شد

استاندار لرستان در حکمی، رضا بردبار را به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، با تصمیم استاندار، رضا بردبار به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های لرستان منصوب شد.

بر اساس این گزارش، رضا بردبار پس از انتصاب محمد شریفی مقدم به عنوان شهردار خرم آباد، از این مجموعه خداحافظی کرد تا به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های لرستان انجام وظیفه کند.

سرپرستی و قائم مقامی شهرداری خرم‌آباد، معاونت اداری و مالی این مجموعه، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری خرم آباد، مدیرعاملی سازمان میادین شهرداری و مدیریت شهرداری مناطق یک و دو خرم آباد بخشی از کارنامه اداری رضا بردبار است که می توان به آن اشاره کرد.

پیش‌تر، گودرز علیزاده مدیرعاملی سازمان همیاری شهرداری های لرستان را بر عهده داشت که از خدمات او در کارنامه موفقش می توان به بهره برداری رساندن زیرگذر بهارستان خرم آباد اشاره کرد.

این در حالی است که گودرز علیزاده نیز به عنوان عضو هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های لرستان به خدمات خود ادامه خواهد داد.

تحریریه شاپورخواست این انتصاب را به رضا بردبار و مجموعه سازمان همیاری شهرداری های لرستان تبریک می گوید.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۲)

 1. ناشناس

  مدیر آب و فاضلاب استان و خرم آباد را عوض کنید.
  هر روز به بهانه های مختلف مبالغ کلان میلیونی بدون استناد قانونی، به عنوان جریمه روی قبض آب مشترکین می فرستند و مردم را از نظام و انقلاب بدبین می کنند.
  بعلاوه اگر یک بررسی از طلب ها و بدهی های قبوض مردم انجام‌شود متوجه میشویم که به بهانه عدم حضور یا خرابی کنتور و … ارقام غیر واقعی در سیستم خود می نویسند و بیشتر قبض ها جای بدهکاری ، طلبکاری دارند که با علامت منفی درج شده است.
  یعنی در این روزگار گرانی بجای مدارا با بدهکاران ، بیشتر مشترکان طلبکار هستند. مثلا ۴۵۵۰۰۰- ریال .
  و مدیرانش مراجعین را تحقیر و تهدید به قطع آب می کند.
  لطفا مردم‌را از دست اینها نجات بدهید.

 2. خرم آبادی

  مبارکه. به سلامتی