شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۷:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
وزیر علوم، فردا چند طرح مهم را در دانشگاه لرستان افتتاح می کند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور افتتاح چند پروژه مرتبط با اقتصاد مقاومتی، فردا به خرم آباد سفر می کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، صبح فردا، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور افتتاح چند پروژه مرتبط با اقتصاد مقاومتی و چند طرح مهم علمی و تحقیقاتی در دانشگاه لرستان، به خرم آباد سفر می کند.

بر اساس این گزارش، وزیر علوم پس از ورود به خرم آباد، ضمن بازدید از دانشگاه لرستان، در آئین افتتاح و بهره برداری از چند پروژه علمی و تحقیقاتی نیز شرکت خواهد کرد.

افتتاح مزرعه آموزشی تحقیقاتی مرغ بومی به مساحت ۲ هکتار و با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال، افتتاح پژوهشکده زنبور عسل و تحقیقات بلوط با زیربنای ۵۰۰ متر مربع، افتتاح آزمایشگاه تحقیقات آب با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و پانصد میلیون ریال، افتتاح فاز دوم پروژه توسعه دانشکده علوم پایه با زیربنای ۴۲۰۰ متر مربع و اعتباری بالغغ بر ۴۶ میلیارد ریال، از جمله طرح هایی است که فردا، توسط وزیر علوم افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

دانشگاه لرستان

همچنین، افتتاح سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه لرستان با زیربنای ۲۰۵۰ متر مربع اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال و افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه لرستان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با زیربنای ۱۴۰۰ متر مربع، پروژه هایی است که توسط منصور غلامی به بهره برداری می رسند.

انتهای پیام/

گلناز کمالوند

حضور وزیر علوم در دانشگاه لرستان

پاسخی بگذارید