محمود ثمینی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 11:24 :: 2019/10/08
فرودگاه خرم آباد باید در توسعه لرستان نقش‌آفرینی کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: لرستان از قطب‌های گردشگری کشور است، لذا فرودگاه خرم آباد باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها در توسعه این استان نقش‌آفرین باشد.


به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمود ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: فرودگاه خرم آباد باید در توسعه لرستان نقش‌آفرینی کند.

وی که در آئین تکریم و معارفه مدیر فرودگاه خرم آباد سخن می‌گفت: تصریح کرد: این فرودگاه ظرفیت عظیمی است که باید از آن به نحو مطلوب و شایسته بهره برداری کرد، لذا پرواز تهران به خرم آباد و بالعکس، پاسخگوی نیاز مردم نیست و لازم است که هواپیمایی کشوری و مدیر جدید فرودگاه خرم آباد، پروازهایی که قابلیت انجام دارند را در این ترمینال برقرار کنند.

ثمینی، ادامه داد: مردم از مجموعه فرودگاه خرم آباد انتظاراتی دارند که انتظارات به‌حقی هم هست، اینکه یک فرودگاه به این وسعت ساخته شود، از امکانات ترابری مطلوب «فارغ از کوهستانی بودن منطقه» و تجهیزات پیشرفته نیز برخوردار باشد اما، فقط به پرواز تهران – خرم آباد و بالعکس اکتفا کند و بهره‌وری لازم را نداشته باشد، پذیرفته نیست.

معاون استاندار لرستان، افزود: فلسفه وجودی صنعت هوانوردی، رفع نیازمندی‌های بشر است، لکن می دانیم که این صنعت، خدمات فراوانی هم به بشریت کرده، از حمل بار و مسافر گرفته تا خدمات اورژانس هوایی و امور تجاری و صرفه جویی در وقت و هزینه و غیره و ذلک، این در حالی است که به همین تناسب نیز نیازهای بشر افزایش یافته، حال باید بررسی کرد که آیا فرودگاه خرم آباد با همه ظرفیت‌های موجود توانسته آنگونه که باید، در جهت رفع نیازمندی مردم و توسعه لرستان عمل کند.

مردم لرستان؛ شایسته دریافت خدمات بیشتری هستند

او با تمجید از مردم استان، اظهار داشت: لرستان، استانی غنی از امکانات و بخشندگی‎های خداوندی همچون باغات و کشاورزی، دامپروری، جنگل ها، معادن، چشمه ها و آبشارها، مناظر دیدنی، آثار و پل های تاریخی گرانسنگی است که  با وجود و حضور مردم خونگرم، مومن، لایق و مهربانش معنا پیدا کرده، لکن باید رفاه این شیرزنان و دلیرمردان را فراهم شود و توسعه صنعت هوایی استان، یکی از کارهایی است که باید انجام شود چراکه خواست عمومی همین مردمی است که وصفشان به میان آمد، از سوی دیگر، یکی از راهکارهای جذب سرمایه‌گذار، فعالیت مستمر صنعت هوایی است که باید به آن توجه بیشتری شود، لذا رونق فرودگاه خرم آباد، رونق و توسعه همه جانبه لرستان را در پی خواهد داشت و رضایت عمومی را تقویت خواهد کرد.

هواپیمایی کشوری و فرودگاه خرم آباد همت خود را مضاعف کنند

محمود ثمینی، اضافه کرد: درخواست ما از هواپیمایی کشوری این است که همت خود برای برقراری پرواز از اقصی نقاط کشور به لرستان و بالعکس، عتبات عالیات، مشهد مقدس و … را مضاعف کند. فرودگاه خرم آباد نیز باید فعالیت خود را گسترش دهد و من از جناب آقای کاملی مدیر تازه منصوب این فرودگاه می خواهم با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها، در مسیر توسعه لرستان گام بردارد.

رونق و توسعه لرستان، اولویت مجموعه مدیریتی استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: نگاه مدیریت ارشد و مجموعه مدیران استان، نگاه توسعه‌ای است و استانداری لرستان در مسیر توسعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. لذا این اطمینان را می دهم که از اقدامات اثربخش در مسیر خدمت به مردم حمایت قاطع می کنیم چراکه معتقدیم رضایت مردم، رضایت پروردگار متعال را به همراه داشته و خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
علی کاملی به عنوان مدیر فرودگاه خرم آباد معرفی شد

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)