محمود ثمینی:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۹:۵۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
باید شرایط سرمایه گذاری در لرستان سیل زده فراهم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در سخنانی، خواستار جذب سرمایه گذار در استان سیل زده لرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمود ثمینی، گفت: باید شرایط سرمایه گذارای در لرستان سیل زده فراهم شود چراکه تولید و اشتغال و توسعه استان لرستان نیازمند حضور سرمایه گذاران است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، تصریح کرد: سرمایه گذاری در لرستان امری لازم و ضروری است، در جریان سیل، خسارات فراوانی به اموال مردم و زیرساخت‌های استان وارد شد که دولت با اقدام جهادی خود، خدمات فراوانی ارائه داد اما، لرستان در پساسیل، نیازمند جذب سرمایه گذار است که باید این مهم در دستور کار دستگاه های مختلف اجرایی استان قرار گیرد و شاهد سرمایه گذاری در لرستان باشیم.

وی، خاطرنشان کرد: نهادهای تحت نظارت مقام معظم رهبری چه در زمان وقوع سیل و چه در پساسیل، حضور پر رنگ و موثری داشته و دارند و در تامین نیازهای معیشتی مردم و ساخت بخشی از منازل سیل‌زدگان مشارکت کرده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

شرایط سرمایه گذاری در لرستان فراهم شود

ثمینی، افزود: باید شرایط حضور سرمایه‌گذاران در پساسیل مهیا شود چراکه تولید، اشتغال و توسعه لرستان نیازمند همت مضاعف دولت و همکاری و مشارکت سرمایه گذاران است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان، گفت: روز گذشته شاهد آغاز عملیات اجرایی ۱۱۱ پروژه زیرساختی خسارت دیده از سیل در استان لرستان بودیم، لذا لازم است تا با بهره گیری از ظرفیت اعتبارات تخصیصی و سرعت عمل پیمانکاران، شاهد تسریع در روند بازسازی ها و ارائه خدمات باشیم.

جذب سرمایه گذار در لرستان

پاسخی بگذارید