حاشیه های یک اظهارنظر؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 12:06 :: 2019/09/08
فلاحت پیشه در انتقادی، حجت الاسلام پناهیان را منبرنشین پاکتی خواند

حشمت الله فلاحت پیشه در توئیتی، اظهارات علیرضا پناهیان در مورد نمایندگان مجلس را توهین آمیز دانست و او را «منبرنشین پاکتی» خطاب کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، حشمت الله فلاحت پیشه در انتقادی، حجت الاسلام پناهیان را منبرنشین پاکتی خواند.

بر اساس این گزارش، حشمت الله فلاحت پیشه رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی تند، اظهارات علیرضا پناهیان در مورد نمایندگان مجلس را توهین آمیز دانست و این روحانی را «منبرنشین پاکتی» خطاب کرد.

این در حالی است که علیرضا پناهیان، اخیرا در اظهارنظری تند گفته بود:

مردهایی که در مجلس هستند و نامرد نیستند، تا وقتی رأی‌ها شفاف نشده،در هر رأی‌گیری رأی خودشان را صریحاً اعلام کنند و الا دارند از این فرصتِ پنهان‌کاری سیاسیون سوءاستفاده میکنند. چرا با شفاف سازی رای تان در مجلس مخالفت می کنید؟ بگویید چه غلطی می‌کنید!

اما اظهارات پناهیان امروز با انتقاداتی همراه بود تا آنجا که حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پاسخی توئیتری نوشت:

شخصاَ با مصاحبه های هر روزه ام، هیچ رای پنهانی نداشته ام اما باید به حال و روز مجلس ایران گریست که برخی منبرنشین های پاکتی اینگونه بی ادبانه به آن توهین می کنند. کاش خودشان جهت روشنگری ملت شفاف بگویند برای پراکندن این عربده های غیراخلاقی، پاکت چند میلیونی دریافت می کنند؟

حال باید ماند و دید این اظهارنظر تند فلاحت پیشه با چه واکنش یا واکنش هایی از سوی پناهیان و طرفداران وی روبرو خواهد شد، چراکه برخی بر این عقیده اند که پناهیان، یک خواست عمومی را مطرح کرده است.

پاسخی بگذارید