رئیس کل دادگستری لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: 5:48 :: 2019/09/08
با جرائم سازمان یافته در لرستان برخورد می کنیم

رئیس کل دادگستری لرستان در آئین تکریم رئیس کل پیشین این مجموعه، گفت: مبارزه با جرائم سازمان یافته در لرستان، از اولویت های کاری من است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان در آئین تودیع جعفر بدری رئیس کل پیشین این مجموعه، گفت: با جرائم سازمان یافته در لرستان برخورد می کنیم.

وی، افزود: جرائم سازمان یافته در لرستان به هیچ عنوان قابل قبول نیست، لذا برخورد با اینگونه جرائم و مبارزه با اشرار و اوباش که نظم عمومی را برهم می زنند از جمله اولویت های کاری ما در دادگستری لرستان خواهد بود.

رئیس کل دادگستری لرستان، تاکید کرد: استفاده از سلاح و ارعاب مردم امری نابخشودنی است و در این خصوص با احدی تعارف نداریم چراکه استفاده از اسلحه در سطح جامعه، تحت هر بهانه و عنوانی ممنوع بوده و با متخلفان و برهم زنندگان نظم عمومی به شدت برخورد خواهیم کرد.

با پدیده شوم تیراندازی در سطح استان برخورد قاطع می کنیم

رزم، تصریح کرد: مردم از تیراندازی برخی در سطح شهرهای لرستان گلایه مند هستند، حق هم دارند، گاهاً مشاهده شده که مردم در مراسمات شادی و عزا از سلاح گرم استفاده می کنند که این امر پذشرفتنی نیست، همین اقدامات باعث شده که ما با پدیده هایی مانند قتل عمد در استان روبرو باشیم، لذا به مردم اطمینان می دهم که با اینگونه ناهنجاری ها و جرائم با شدت برخورد کنیم.

وی، ادامه داد: یکی از مسائل دیگر که مورد تاکید ما است، پیشگیری از جرائم منجر به قتل، برخورد با قاتلین و تحت تعقیب قرار دادن و دستگیری مجرمان فراری پرونده های مربوط به قتل است که انشالله طی روزهای آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تاکید دوباره رئیس کل دادگستری بر مبارزه با جرائم سازمان یافته در لرستان

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: مبارزه با جرائم سازمان یافته، شناسایی گلوگاه های تشکیل پرونده های قضایی، جلوگیری از اطاله دادرسی، تلاش در جهت حبس زدایی و بکارگیری مجازات های جایگزین حبس، حمایت از رونق تولید، استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف و تشویق قضات عزت آفرین در جهت جلب سرمایه های اجتماعی و رضایت عمومی نیز از جمله مواردی که در دستور کار است و به زودی انجام خواهند شد.

محمد رزم، گفت: اجرای دقیق برنامه های قوه قضائیه و شخص آیت الله رئیسی مورد تاکید است و قصد داریم به گونه ای قضاوت کنیم که صداقت و بی طرفی در آراء، بیش از گذشته برای عموم مردم ملموس و محسوس باشد.

گفتنی است ساعاتی پیش، با حکم آیت الله سید ابراهیم رئیسی و با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه، محمد رزم به عنوان رئیس کل دادگستری لرستان معرفی شد.

پاسخی بگذارید