عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۵:۱۷ :: ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
پس از بررسی اسناد، درباره ۲ نماینده مجلس «ابهر و زنجان» تصمیم گیری می کنیم

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: به زودی در مورد 2 نماینده ابهر و زنجان تصمیم گیری خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: پس از بررسی اسناد، درباره ۲ نماینده مجلس «ابهر و زنجان» تصمیم گیری می کنیم.

بر اساس این گزارش، شب گذشته خبری مبنی بر اینکه ۲ نماینده مجلس به اتهام اخلال در بازار خودرو بازداشت شدند منتشر شد که موجی از واکنش ها را در پی داشت که در این خصوص، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: پس از بررسی اسناد، درباره ۲ نماینده مجلس «ابهر و زنجان» تصمیم گیری می کنیم.

وی، تصریح کرد: تا این لحظه مدارک و اسناد مرتبط با بازداشت ۲ نماینده مجلس توسط قوه قضاییه به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده، لذا هفته آینده و با تکمیل مدارک و اسناد تخلف و مباشرت آنها در برخی اقدامات، جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برگزار خواهد شد.

سلیمی، ادامه داد: انشاالله پس از رویت اسناد و مدارک، عدول احتمالی از وظایف نمایندگی این ۲ نماینده مجلس را بررسی کرده و درباره آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نیز در این رابطه، تایید کرد: موضوع بازداشت این دو نماینده از یکی دو ماه پیش مطرح بوده است.

۲ نماینده مجلس با وثیقه میلیاردی آزاد شدند

گفتنی است شب گذشته، محمد عزیزی و فریدون احمدی نمایندگان ابهر و زنجان به اتهام اخلال در بازار خودرو بازداشت و به زندان اوین منتقل، اما پس از ساعاتی، با قرار وثیقه یک میلیارد تومانی آزاد شدند.

بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید