محمدرضا صفی خانی:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
یخچال سازی خرم آباد، یخچال مردم ۳ استان سیل زده را تامین می کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: یخچال مورد نیاز مردم استان های سیل زده لرستان، گلستان و خوزستان، توسط یخچال سازی خرم آباد تامین می شود.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمدرضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: یخچال مردم استان های سیل‌زده توسط یخچال سازی خرم آباد تامین می شود.

وی، افزود: یخچال مورد نیاز مردم استان های سیل زده لرستان، گلستان و خوزستان، توسط یخچال سازی خرم آباد تامین می شود.

صفی خانی، تصریح کرد: با تلاش‌استاندار لرستان، ستاد اجرایی فرمان امام حضرت امام(ره) و سایر مسوولان مقرر شد تا کارخانه یخچال‌سازی خرم‌آباد، یخچال مورد نیاز سیل‌زدگان ۳ استان لرستان، گلستان و خوزستان را تامین کند که در همین رابطه، تفاهم نامه ای نیز منعقد شده است.

یخچال سازی خرم آباد ۱۰ هزار یخچال تولید خواهد کرد

او ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه میزان ۱۰ هزار دستگاه یخچال توسط این شرکت ساخته خواهد شد که روند ساخت ۵ هزار دستگاه یخچال آغاز شده است.

احیای یخچال سازی خرم آباد زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم می کند

رئیس سازمان صمت لرستان تاکید کرد: با پیگیری‌ استاندار لرستان، سازمان صنعت معدن و تجارت و همت سرمایه‌گذار و تلاش‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، بازسازی خطوط تولید و زیرساخت‌ها و همچنین تامین مواد اولیه مورد نیاز این واحد تولیدی در حال انجام است که با این اقدامات، زمینه اشتغال حدود ۲۰۰ نفر فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه روند احیای این واحد تولیدی با سرعت قابل قبولی در حال انجام است، افزود: با تلاش سرمایه‌گذار شاهد به کارگیری نیروها و همچنین اورهال خطوط تولید و تامین مواد اولیه ساخت یخچال هستیم و این کارخانه آماده تولید جهت تامین کالاهای مورد نیاز سیل‌زدگان و تامین نیاز داخل است.

محمدرضا صفی خانی ادامه داد: این سازمان آمادگی لازم جهت تامین نقدینگی برای توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌های این کارخانه و حضور در بازارهای داخلی را دارا است.

رئیس سازمان صمت لرستان گفت: کارخانه یخچال‌سازی خرم‌آباد در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار احداث شده که امیدواریم در آینده نزدیک این واحد تولیدی مهم به جایگاه واقعی خود برسد.

پاسخی بگذارید