مدیرعامل شرکت گاز لرستان:
تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۴
اهالی یک هزار و ۵۸۸ روستای لرستان از نعمت گاز برخوردار هستند

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، گفت: در راستای رفاه و عدالت اجتماعی مردم، یک هزار و 588 روستای استان به شبکه گازرسانی متصل است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان در حاشیه جلسه مجمع عمومی عادی و سالیانه این شرکت که در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، گفت: در حال حاضر، اهالی یک هزار و ۵۸۸ روستای لرستان از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی، ادامه داد: سال گذشته گازرسانی به شهر درب گنبد پایان پذیرفت و عملیات گازرسانی به آخرین شهر فاقد گاز استان، «گازرسانی به شول آباد» به عنوان  سردترین و صعب العبورترین شهر استان، با هزینه ای بالغ بر ۳۳۰ میلیارد ریال آغاز و همزمان با آن عملیات گازرسانی به ۴۶۰ روستا در حال انجام است.

۲۲۵۰۰ مشترک جدید جذب شرکت گاز شده اند

لطفعلیان افزود : در سال ۹۷ جذب بیش از ۲۲۵۰۰ مشترک جدید با اجرای ۴۳۶۰ انشعاب شهری و ۵۸۶۲ انشعاب روستایی انجام پذیرفته، ضمن اینکه ۹۲۰ کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده است.
لطفعلیان در ادامه عنوان کرد : بیش از ۵۲۰ هزار مشترک در استان لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بوده و  درصد بهره مندی خانوار شهری استان ۹۹.۸ درصد و در بخش روستایی ۸۸.۷ درصد است که درصد خانوار  بهره مند روستایی با توجه رتبه سوم استان لرستان از لحاظ تعداد روستا در سطح کشور حائز اهمیت است .

گزارش مالی شرکت گاز لرستان مطلوب است

مدیرعامل شرکت گاز لرستان در پایان اظهار داشت: اخذ گزارش مطلوب عملکرد مالی شرکت منتهی به سال مالی ۲۹ /۱۲ /۱۳۹۷ از حسابرس مستقل و بازرس قانونی ،کسب عنوان دستگاه برتر در توسعه دولت الکترونیک و دبیرخانه هوشمند در سطح کشور و دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی استان، گوشه ای از افتخارات این شرکت در سال گذشته بوده و اقدامات کیفی متعددی از جمله راه اندازی سامانه AVL امداد، پروژه مقاوم سازی ایستگاه‌های تقلیل فشار در برابر زلزله با نصب زلزله نگار و شتاب سنج به عنوان یکی از شرکت‌های گاز استانی پیشرو ، پروژه قبض در محل، نصب اولین کنتور آلتراسونیک با دقت بالا بر روی ایستگاه های CNG و … صورت گرفته است.

گفتنی است جلسه مجمع عمومی عادی و سالیانه شرکت گاز لرستان، در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

پاسخی بگذارید