فرهاد انصاری در گفت‌و‌گو با شاپورخواست:
گروه: ورزشی
تاریخ: ۲۲:۵۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
پیکر طوفان اسدی در آرامستان خضر خرم آباد به خاک سپرده شد

فرهاد انصاری به شاپورخواست، گفت: صبح امروز پیکر طوفان اسدی با حضور خانواده‌های داغدار، مردم قدرشناس و چهره های مطرح ورزش کشور و لرستان در آرامستان خضر خرم آباد به خاک سپرده شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، صبح امروز پیکر طوفان اسدی «پیشکسوت کشتی لرستان و رئیس فقید انجمن کشتی ناشنوایان کشور» بر دستان مردم قدرشناس و جامعه ورزشی ایران و لرستان تشییع و به خاک سپرده شد.

یکی از بستگان مرحوم اسدی در تشریح برگزاری این آئین، به شاپورخواست گفت: ۹ صبح امروز جمعه ۳۱ خرداد ماه ۹۸، مردم قدرشناس و چهره های مطرح ورزشی کشور و استان لرستان با حضور در آرامستان خضر خرم آباد، ضمن تشییع و تدفین این پیشکسوت کشتی، با طوفان اسدی وداع کردند.

فرهاد انصاری، تصریح کرد: بنده به نمایندگی از خانواده های داغدار، از حضور عموم مردم به ویژه جامعه ورزشی کشور و استان لرستان که در مراسم تشییع و تدفین زنده یاد طوفان اسدی شرکت کردند تقدیر و تشکر می کنم.

وی، افزود: همچنین جا دارد از آقایان عباس جدیدی، علیرضا دبیر، امیررضا خادم، بهروز یاری، وحید امیری، غلامرضا محمدی و آرش میراسماعیلی و مدیرعامل محترم شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، که با حضور خود، تسلی بخش بازماندگان بودند تشکر و قدردانی کنم.

طوفان اسدی تا همیشه زنده است

انصاری، گفت: طوفان از میان ما رفت اما، حضور پرشور مردم و ورزشکاران و دوست‌داران نشان داد که او نمرده و تا همیشه زنده است.

گفتنی است طوفان «بابک» اسدی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان کشور، اردیبهشت ماه سال ۹۷ پس از یازگشت از تمرین دچار ایست قلبی و تنفسی شد و به کما رفت، وی بیشاز یک سال زندگی نباتی داشت تا اینکه سرانجام در ۲۹ خرداد ماه ۹۸، چشم از جهان فروبست و در بهشت ۱۱ آرامستان خضر خرم آباد آرام گرفت.

پاسخی بگذارید