رئیس کل دادگستری لرستان:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
از خدمات رئیس اتاق بازرگانی لرستان و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی تشکر می کنم

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: اتاق بازرگانی استان اقدامات خوبی در راستای رفع مشکل فعالان اقتصادی انجام داده که جا دارد از آقای حسین سلاح ورزی و فعالان این اتاق و اعضای ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی لرستان تشکر کنم.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، جعفر بدری رئیس کل دادگستری در جلسه ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی لرستان، گفت: خوشبختانه اتاق بازرگانی استان اقدامات خوبی در راستای رفع مشکل فعالان اقتصادی انجام داده که جا دارد از آقای حسین سلاح ورزی، فعالان این اتاق و اعضای ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی لرستان تقدیر و تشکر کنم.

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان مدام در حال کارشکنی هستند و چالش های فراوانی برای فعالان اقتصادی ایجاد می کنند که اینگونه اقدامات بر خلاف نفس و سیره شعار رونق تولید بوده و مصداق اخلال در امنیت است.

بدری، افزود: عمل به قانون سرلوحه همه مدیران باید باشد، اما اینکه یک مدیری نظرات شخصی، حزبی و گروهی خود را بر منافع ملی و استانی ارجح بداند، پذیرفتنی نیست و دستگاه قضایی به شدت با این پدیده برخورد خواهد کرد.

برای برخی مدیران لرستان پرونده قضایی تشکیل می شود

رئیس شورای عالی قضایی لرستان، ادامه داد: متاسفانه اولویت کاری برخی مدیران لرستان تامین منافع فردی و گروهی است که در این خصوص دستورات لازم صادر شده تا دادستان محترم برای این دسته از مدیران پرونده قضایی تشکیل دهد.

وی، گفت: لرستان نیازمند جذب سرمایه گذار است، اینکه برخی با اقدامات فراقانونی سعی کنند جلوی ورود سرمایه گذار بخش خصوصی را بگیرند تا در مسیر راه اندازی پروژه برای او چالشایجاد کنند پذیرفتنی نیست و ما به عنوان متولی امر قضا، با این اقدامات فراقانونی به شدت برخورد خواهیم کرد.

صدور اجرائیه های ثبتی علیه فعالان اقتصادی و معوقات بانکی آنان مدیریت شود

رئیس کل دادگستری لرستان، تاکید کرد: برخی فعالان اقتصادی از صدور اجرائیه های ثبتی و فشار بانک های عامل و بانک ها و موسسات مالی خصوصی به دلیل تعلل در پرداخت اقساط گلایه دارند، به هر حال قانون شرایطی را در این مسیر قرار داده تا از اقدامات سلبی پرهیز شود. علی ایحال توصیه می کنم که مدیران بانک ها در این مسیر همراه فعالان اقتصادی باشند تا چرخه اقتصادی لرستان متوقف نشود.

از رئیس اتاق بازرگانی لرستان و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی تشکر می کنم

جعفر بدری، گفت: جناب آقای حسین سلاح ورزی رئیس اتاق بازرگانی لرستان و نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران به همراه همکارانشان اقدامات خوبی در راه رفع مشکلات فعالان اقتصادی انجام داده اند، خب اینگونه اقدامات باید تقویت شود. لذا از تلاش های ایشان و همه اعضای ستاد اجرای اقتصاد مقاومتی لرستان تشکر می کنم و امیدوارم شرایطی فراهم کنیم که چرخ اقتصاد در این استان بچرخد و رشد و توسعه همه جانبه لرستان فراهم گردد.

پاسخی بگذارید