عضو کمیسیون صنایع در گفتگوی اختصاصی با موج؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
دولت احتمالا یکشنبه آینده ۳ وزیر به مجلس معرفی می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به احتمال فراوان یکشنبه آینده دولت 3 وزیر را به صورت همزمان به مجلس معرفی می کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست به نقل از موج؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به احتمال فراوان یکشنبه آینده دولت ۳ وزیر را به صورت همزمان به مجلس معرفی می کند.

داریوش اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج اظهار داشت: در حال حاضر وزارتخانه های اقتصاد و کار به دلیل استیضاح وزرای پیشین توسط مجلس با سرپرست اداره می شوند.

وی افزود: از سوی دیگر بر اساس شنیده ها وزیر صنعت نیز استعفا داده است، البته این استعفا به صورت کتبی توسط رییس جمهور تایید نشده، اما شنیده ها حکایت از موافقت با این استعفا دارد.

نماینده سروستان در مجلس تصریح کرد: بر اساس شنیده هایی که داریم، به احتمال فراوان یکشنبه آینده و پس از بازگشت رییس جمهور از سفر به نیویورک و شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل، ۳ وزیر را به صورت همزمان به مجلس معرفی می کند که مربوط به وزارتخانه های صنعت، اقتصاد و کار است.

اسماعیلی در پایان گفت: نمی توان به اسامی که در مورد وزرای پیشنهادی به صورت شایعه مطرح می شود، اعتماد کرد و به همین دلیل منتظر اعلام رسمی دولت هستیم.

پاسخی بگذارید