شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۶:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
جزئیات خلع سلاح قاچاقچیان اسلحه در خرم آباد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)

سربازان گمنام امام زمان (ع) در اداره کل اطلاعات لرستان در اقدامی، 2 باند فروش اسلحه و مواد مخدر در خرم آباد را متلاشی کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، جزئیات خلع سلاح یک باند قاچاق اسلحه و دستگیری اعضای یک باند مواد مخدر در خرم آباد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) منتشر شد.

سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد در این رابطه، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان در اقدامی، ۲ باند فروش اسلحه و مواد مخدر در خرم آباد را متلاشی کردند.

دادستان خرم آباد، تصریح کرد: فقط در یک مورد، تعداد ۷۷ قبضه سلاح شکاری از این باند اصلی تهیه و فروش اسلحه در لرستان شناسایی و کشف شده است.

وی، ادامه داد: همچنین، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان توانستند با رصد اطلاعاتی خود، از یک باند توزیع مواد مخدر، ۳۷ کیلو گرم هروئین و مقادیری ماده مخدر شیشه کشف و ضبط کنند.

رازانی افزود: متهمان باند تهیه و فروش اسلحه و باند مواد مخدر هم اکنون در بازداشت موقت به سر می برند و با حکم قضایی روانه زندان شده اند.

اشد مجازات در انتظار متهمان قاچاق اسلحه و مواد مخدر است

دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد تاکید کرد: با متهمان بازداشت شده این پرونده ها برخورد قاطعی صورت خواهد گرفت، لذا ملت شریف ایران و مردم شهیدپرور استان لرستان بدانند که دستگاه قضایی با این متهمان هیچگونه رافتی نخواهد داشت و اشد مجازات های قانونی در انتظار آنان است.

گفتنی است ساعاتی پیش، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان در اقدامی غافلگیرکننده، یک باند قاچاق اسلحه و مهمات در شهر خرم آباد را خلع سلاح، و اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهر را متلاشی کردند.

پاسخی بگذارید