گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
آخرین جزئیات حمله به پایگاه مرزی سپاه در میرجاوه

بامداد امروز گروهکی تروریستی به پایگاه مرزی سپاه پاسداران در مرز میرجاوه حمله کرده و تعدادی از نیروهای حاضر در این پایگاه را گروگان گرفتند.

به گزارش شاپورخواست به نقل از موج، یک گروه تروریستی حدود  ساعت چهار تا پنج بامداد امروز در منطقه صفر مرزی لولکدان به پایگاه مرزی سپاه پاسداران حمله کرده و تعدادی از نیروهای این پایگاه در میرجاوه را ربودند.

منبعی آگاه به موج گفت: حدود ساعت ۵ صبح در حمله تروریستی گروهک جندالشیطان به یکی از پایگاه های مرزی سپاه پاسداران ۷ تن از پرسنل سپاه، ۴ سرباز وظیفه و یک نیروی کادری ناجا گروگان گرفته شدند.

وی ادامه داد: جمعا ۱۲ نفر از این پایگاه ربوده شدند و در حال حاضر به آن سوی مرز منتقل شده اند. اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برای آزاد سازی این افراد در جریان است.

در همین ارتباط علی کرد نماینده مردم خاش و میرجاوه با تایید خبر حمله پایگاه مرزی سپاه پاسداران در میرجاوه به خبرنگار پارلمانی موج گفت: متاسفانه این خبر صحت دارد.

وی افزود: هم اکنون نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی، سپاه و ارتش با تمام قدرت در منطقه حضور داشته و در حال ردزنی متجاوزان هستند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: من نیز به همراه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی در منطقه هستم و در نخستین ساعات اطلاع از این حادثه در محل حضور یافتیم و به مردم اطمینان می دهم که در کمترین زمان ممکن، مشت محکم و گوشمالی سختی به متجاوزان خواهیم داد.

کرد در پایان تاکید کرد: در حال حاضر امنیت در سطح شهرستان میرجاوه و شهرهای تابعه و شهرستان های اطراف برقرار بوده و زندگی مردم طبق روال عادی در جریان است.

گفتنی است، منطقه صفر مرزی لولکدان مربوط به بخش ریگ ملک شهرستان میرجاوه است که در ۵۰ کیلومتری شهر میرجاوه قرار دارد.

پاسخی بگذارید